Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más babájának arcán is volt a...

Más babájának arcán is volt a 15hónapos oltás után kiütés? A többi lent.

Figyelt kérdés
Pénteken volt 10 napja hogy megkapta.És a kis arcán olyan kiütések vannak mint a szúnyogcsípés,csak hosszúkás.Nem állandóan csak közbe előjön egy majd eltűnik,ez így megy már 3 napja.Felhívtam a védőnőt azt mondta lehet az oltástól,de engem kicsit idegesít.
2011. júl. 2. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Neked nem mondták, hogy ha bármi szokatlant észlelsz, mutasd meg orvosnak?

A fiamnak például hirtelen megfázás szerű tünetei lettek nagyon magas csillapíthatatlan lázzal.

A barátnőm kislánya apró kiütésekkel lett tele, nem olyannal mint amit írtál.

2011. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amint írtam beszéltem a védőnővel!
2011. júl. 2. 20:58
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor nem lecseszős válaszokat kérnék.
2011. júl. 2. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:

A kisebbik fiamnál volt sok apró kiütés, de nem az arcon, hanem a karján, a könyökhajlatban. Többször voltunk bődokinál, mire kiderült mi is az és mi okozta. Naná, hogy a 15 hós oltás:(


[link]

2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!

Az én kislányomnak magas láza lett és rettenetes hurutos volt az oltás után. Én a kiütéseket azért megmutatnám egy bőrgyógyásznak, az nem árthat.

2011. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem lecseszést írtam...

A telefonálás nem azonos az orvossal, attól hogy telefonáltál nem tudják megmondani látatlanba, hogy mi az.

A 15 hónapos oltás durva dolgokra képes, nem hülyeségből írtam, hogy mutasd meg orvosnak!

2011. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De hogy lecseszés is legyen benne: én biztos nem halogattam volna 1 napig sem, nem hogy 3 napig!


Tudom, hogy nem szereti senki se a gyereket orvoshoz vinni, mert ott bármit összeszedhet pluszban, de 3 napig ilyen kiütések nem jelentenek jót. Bármelyik oltás mellékhatása nem tarthat 1-2 napnál tovább, még a rettegett 15 hónapos oltásé sem.

2011. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem-e?

Ne mondj ilyet, mert nálunk 6 hétig tartott, ahogy jött, úgy el is műlt egyik napról a másikra. És a leírásban is szerepel, plusz a bőrdoki is mondta, hogy általában 6 hétig tart. És igaza volt.

Nálunk is úgy volt, hogy egyik nap több, majd köv. nap kevesebb, majd megint több.

2011. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De az már nem átlagos tünet, mert azért az átlagnak 1-2 nap alatt lezajlik, a fiam is 1 napig volt magas lázas és megfázásos tünetei voltak egyik percről a másikra, majd másnapra se köhögés, se torokpír, orrfolyás, csak enyhe hőemelkedés. De Te legalább elvitted orvoshoz, hogy ugyan nézze már meg és nem vártál vele napokat...
2011. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor a kedves elsőnek elmagyaráznám!Pénteken elvittem a rendelőbe,de mivel a mi orvosunk július végéig nem rendel és a másik aki helyettesíti szintén nem rendelt továbbképzés miatt,meg védőnők sem voltak.Hová vittem volna felnőtt rendelésre?Az ügyeletbe meg úgysem tudnak mit kezdeni vele maximum leküldik a kórházba.Jártunk már így,hogy feleslegesen leküldték a kórházba mert a doki nem tudott vele mit kezdeni. Nem azért nem vittem orvoshoz mert felelőtlen anya vagyok,csak mivel nincs az egész testén meg láza sincs,ezért gondoltam várok hétfőig.A védőnő meg gondolom csak ért hozzá még láttatlanban is.
2011. júl. 3. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!