Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Komolyan lehet venni egy 2...

Komolyan lehet venni egy 2 éves "jelzéseit", hogy fáj valamije?

Figyelt kérdés
A kislányom pár napja naponta 1x, 2x mutatja a hasát, hol felül, hol alul, hogy bibis, vagy csak magyaráz valamit hozzá, nem tudom, ezt csak kényeskedésből mondja, vagy tényleg fáj. Mostanában "rászokott" a kényeskedésre, hisztire. A doktornő még régebben mondta, hogy esetleg van egy kis hasi sérve.
2011. júl. 5. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen.nekem a 14 hónapos kisfiam mutatta meg,hogy fáj a lába.én inkább elvinném orvoshoz,nehogy valami gond legyen.
2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mi orvosunk mindig azt mondja,h néha a betegnek is lehet igaza.:))Ő egyébként mindig komolyan veszi a gyerekeket,előfordult már,h a szakrendelésen csak legyintettek mikor a fiam mondta,h fáj a füle a melegítéstől-3 éves volt-,a mi orvosunk megvizsgálta,és igaza volt.:(

Szóval sztem mindenképpen kell egy esélyt adni annak a fájdalomnak.

2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy mikor mutogatja általában, evés utána, esetleg írd fel pár napig, hogy miket eszik, és mikor fáj valamije. És mindenképp menjetek orvoshoz, 2 évesen már biztos igaza van, ha fáj valamije.
2011. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is 2 éves és mindig mikor mondja hogy fáj valamilye az valós.mutatja is.szerintem igen,érdemes komolyan venni.
2011. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 20hónapos és mandula gyulladása van.Tegnap nem akartam hinni a fülemnek és a szememnek,mert mutatta,hogy a torka fáj...Okosabbak,mint hinnénk.
2011. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ráadásul őszinték is. :)
2011. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nagylányom aki 3 éves sem releváns. Sokszor mondja, hogy fázok, éhes vagyok, álmos vagyok, fáj... pedig nem. (nyilván evés után fél órával nem éhes, és ébredés után negyed órával nem álmos... A füle is addig fájt csak, amíg nem kapott fülcseppet, az már nem tetszett neki, mindjárt nem fájt... mióta hányt, mondja néha, hogy fáj a hasa, de nem hiszem, mert nevet, rohangál.. szóval csak mondja)
2011. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.19 hónapos a kisfiam,megkérdeztem ma,hol fáj és kinyitotta a száját.jön a hátsó rágófoga.
2011. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!