Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha bepisil...

Mit csináljak, ha bepisil álmában?

Figyelt kérdés
21 hónapos fiam ma alszik először pelus nélkül délben (már bő 1 hónapja bilizik napközben). Tettem alá egy olyan lepedőt, aminek az egyik oldala vízlepergetős, a másik meg pamut. Egy textilpelussal van betakarva. Ha netán bepisil és nem ébred fel rá, mit csináljak?
2011. júl. 12. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, hagyd aludni.

Még sokáig előfordulhat ez. Ha szóvá teszed, csak szorongani fog azzal kapcsolatban.

2011. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
semmit. Ebben a dög melegben nem fog megfázni. 6 éves korig kell "hivatalosan" ágytisztának lennie. :)) Ölelgesd meg és ennyi.
2011. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom felkelteni, csak arra gondoltam, hogy kivegyem alóla valahogy a lepedőt? Vagy csak itassam fel a pisit a textilpelussal? Nem szeretném, ha felfázna azért, mert a pisiben alszik (tudom, meleg van, de hát mégis).
2011. júl. 12. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hagynám. Ha zavarja, majd felébred. Ha nem zavarja, akkor viszont ne te ébreszd ezzel, mert aztán csak nyűgös lesz délután.
2011. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj.

Az is lehet, hogy "ügyes lesz", és nem fog bepisilni, akkor meg kár ezen aggódni előre.


És mi van akkor, ha sikeresen kihúzod alóla, aztán még egyszer pisil? Akkor a matrac is olyan lesz.


Hagyd, hadd aludjon. Ha zavarja, fel fog ébredni.

2011. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, akkor hagyom. Már lassan másfél órája alszik, és még nincs pisi. :D

Úgy izgulok, és közben olyan boldog-büszke vagyok, hogy már itt tartunk. :)

2011. júl. 12. 15:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Felébredt magától pisilni, bár már nem tudtam visszaaltatni. Pedig 4ig szokott aludni.
2011. júl. 12. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szuper!

Gratula!

2011. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!