Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leukémiás kisgyermekek szülei!...

Leukémiás kisgyermekek szülei! (vagy ismerősei) Mik voltak a tünetek mielőtt diagnosztizálták? Mi történt azóta? Mik a túlélési esélyek? Melyik kórházba érdemes vinni?

Figyelt kérdés
(nálunk még nem biztos, hogy ez a baj, vérkép alapján ez is szóba jöhet. :( de még vizsgálgatják, küldözgetik jobbra-balra, én meg nagyon ideges vagyok. :((((
2011. ápr. 29. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

nekem egy ismerősőm kislánya volt, náthás volt a kisgyerek, mondta a doki semmi komoly. Aztán már indultak volna haza, és lecsúszott a nadrágja, meglátta a doki a kiütéseket a combján és azonnal mondta leukémiás.

Született egy testvére, mert azonnal mondták, hogy minél előbb, mert kell a csontvelő donor. Meg is műtötték és rendben van azóta is.

De szörnyű kínokon ment keresztül, mert a lumbálás és a többi borzalmas. (nekem cukorbeteg a gyerekem és mi is bökjük naponta 2-3-szor az inzulinnal meg mérjük a cukrát napi 8-10-szer, de azt mondta anyuka ez semmiség, a fájdalom is-mondjuk ez eleve 0- de a vesződség is-nem mintha felvetődőtt volna bennem az összehasonlítás, ő mondta mennyire szerencsések vagyunk, hogy nekünk ez a betegség jutott az autoimmunok közül)

Azt hallottam, hogy nagy százalékban gyógyulnak.

2011. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Örülök, hogy a pici rendben van. Kicsit megnyugodtam, mert nekünk nincsenek kiütéseink. Olyan ideges vagyok, hogy elmondani nem tudom...
2011. ápr. 29. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
És ezek milyen jellegű kiütések? Bocs az offért, de egy kicsit megijedtem.
2011. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom sajnos, de biztos hogy jellegzetes, mert pont olvastam, hogy a Facebook-ra tette fel apuka a képet és egy orvos írta is, hogy leukémiás. És náluk is a háziorvos egyből mondta. Ők távoli ismerőseim, bevallom sosem láttam a kislányukat, és a kiütéseket sem. Az utcán talákozva mesélte annó.

De én úgy tudom ez tipikus, nátha jelleg, fáradékonyság és a kiütések.

2011. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Több oldalról is hozzá tudok szólni a kérdéshez.

Először is, amíg nem biztos, hogy ez a baj, próbálj meg nem összezuhanni teljesen, tudom, hogy marhára könnyű ilyet írni, de akkor is próbáld meg.

Ennek az aljas betegségnek annyi tünete lehet, mint égen a csillag, nem érdemes keresgélni, mert alapvetően az immunrendszert blokkolja, és végtelenül sok betegséget idézhet elő.

Évek óta támogatom az Együtt a Leukémiás Gyermekekért Alapítványt, rendszeresen kapok Tőlük hírlevelet, és rendre pozitív változásokról számolnak be: a kisgyermekek leukémiája jóval nagyobb százalékban gyógyítható, mint a felnőttkorban szerzett. Több, mint 90%-uk gyorsan és tünetmentesen felépül!!!!!!!!

Ha Ti is olyanok vagytok, mint az én családom, ahol Édesapám 2009 decemberében kapott leukémiáról szóló leletet, és nem kizárólag a kemóban meg a különféle durva gyógyszerekben hisztek, akkor próbáljatok ki teakeveréket. 6 hónap alatt visszavonult a betegség, és egy havi tea ára nincs 5000 Ft!!!!!!!!!!!!!

Nem csodaszer, nem mlm, semmi extra, csak dédanyáink füvei...

Emellett TERMÉSZETESEN a javasolt kezelést meg kell indítani!!!

Ha kiderül, hogy pontosan mi a kór, elküldöm a tea összetételét, bárhol megkapható, össze lehet szedni, nem én árulom, semmiféle anyagi érdekem nem származik belőle, "csak" Ti lennétek a harmadik család, akiknek segítünk ezzel...

Írj, ha többet tudsz, addig is, kitartás... :)

2011. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!