Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Avent tanulóüveg készletről...

Avent tanulóüveg készletről mi a véleményetek? A puha itatócsőrön mennyire folyik át a folyadék? 2 éves gyereknek is jó vagy csak 6 hónaposaknak?

Figyelt kérdés
A varázsitató nem tetszik neki mert vastag és a cumi része is kemény,nem tudom vegyek e puha itatófejet.
2011. júl. 13. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is marha drágán megvettük ezt a szettet.

Indítanám azzal, hogy a cumisüvegre van egy külön rátehető menet. Na ha ezt véletlenül elfelejtettem ráhelyezni, akkor az első rázás alkalmával csurom folyadék lett minden.

A csőrös részét be sem kapta, ráadásul orrán-száján ömlött belőle a folyadék (a csőrön, a szelepen). Biztos, hogy jól volt összerakva, selejtes terméket fogtunk ki. Olvastam, hogy van ilyen.

Helyette vettünk egy ilyet:

[link]

Imádom. Egy csepp sem csöpög. Dobálás, rázás ellenére sem.

Ennek sem az a kemény műanyag a csőr része.

Egyszó mint száz, én az aventet nem nagyon ajánlom, inkább bármi mást helyette.

Nem vagyok avent ellenes, hisz a tápszeres cumisüvegünk még mindig az, de ez a tanuló szett tényleg elég selejtes szerintem.

16 hónapos kislány anyukája

2011. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem jó a link.

Szóval Tomee Tippe Explora-t vettünk.

2011. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha akarsz valami drága és felesleges dolgot, ez egy nagyon jó tipp. Ha viszont nem szándékod a pénzkidobás, használj cumisüveget, a legolcsóbbat, aztán meg üveg kávés poharat.

Vannak akik az üveget is kihagyják, és rögtön pohárból itatják a gyereket.

2011. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Őt nem szoptathattam így szinte születésétől cumisüvegből kényszerült inni.Nagyon ragaszkodik az üvegéhez,de félek hogy tönkremennek a fogai,ezért szeretnék venni egy cumisüveg alakú (nem az a tömör alakú itató) puha cumijú itatót,amit használhat egy 2 éves gyerek,mert a cumisüveg már nem neki való,de tanácstalan vagyok hogy megvegyem e azt az üveget.Köszönöm!
2011. júl. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!