Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség eleji émelygős...

Terhesség eleji émelygős időszakban milyen folyadék javasolt?

Figyelt kérdés
Eddig csak a vizet ittam,de már olyan elegem van belőle!!!A limonádét nem bírom,sok a savam.van valami jó ötletetek?Előre is köszi!!!
2011. szept. 3. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

A terhesség elei émelygős időszakra azt szokták mondani,hogy egyél és igyál ami jól esik,attól nem lesz "bajod".

Sokan mondják,hogy a "kóla csodákra képes!" De annyi folyadék van még: narancs és egyéb gyümölcs levek,szörpök,tea,tej... valami csak lesz ami lemegy,és nyugton hagyja a gyomrod! Sajnos itt csak a kísérletezés marad!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös.38hkm

2011. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én még előtte állok,m így saját tapasztalatot nem tudok,de egy Barátnőmnek a szörp vált be, sem előtte sem azóta nem ivott,de akkor minden mennyiségben ment nála.
2011. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is kísérletezgettem, volt, hogy napokig csak a hűvös vizet tudtam meginni, aztán meg csak a langyos mentateát, és volt olyan is, hogy őszi- és multivitaminleveken, aztán meg kakaón éltem jó ideig (általánosságban elmondható, hogy a hűvös folyadék könnyebben bennem maradt).

Szóval próbálkozni kell, hogy mi esik jól.

2011. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is rettenetes gyomorégéssel küszködök. Most ittam egy pohár kolát de mintha már jobb lenne. Jó hideg volt.
2011. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem ezt már sokan mondták,de én sajnos rá se bírok nézni.Pedig előtte nagyon szerettem...
2011. szept. 3. 17:18
 6/9 Anikó1985 ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm csak azt egyem igyam ami jól esik . Így én elgondolom, hogy ez most jó lesz vagy nem és akkor lemegy a pociba ha jó. Persze nem mindig jön össze :) Nekem is sok a savam és én hideg vízen kívül nem tudok mást inni ill. néha kakaót. De én nekem nincs bajom a vízzel sose voltam édes lötty párti.
2011. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Beus6 ***** válasza:
nekem az elején mikor hányingerem volt én gyömbért ittam nem igazán szerettem,de olvastam h az jót tesz, így reggelente ittam 1-2 kortyot és utána enyhültek a tünetek:D próbáld ki hátha neked is beválik:P
2011. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az émelygés ellen tonic-kal próbálkoztam. Nem szeretem a szénsavast, de ez bejött. De nem mindennap ittam.
2011. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs személyes tapasztalatom

De a gyömbért mondják (gyomornyugtató hatású az biztos.

A tonic a másik, de annak nem tudom, hogy van-e tudományos magyarázatata:)

2011. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!