Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet lúdtalpas egy másfél éves?

Lehet lúdtalpas egy másfél éves?

Figyelt kérdés
egy éves kora óta jár, de nincs meg neki a bemélyedés a talpán...
2011. júl. 13. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A talpboltozat a járás hatására alakul ki, nem két nap alatt. Minden kisgyerek lúdtalpas. Pontosan nem tudom neked megmondani, hogy mikorra alakul ki, de másfél évesen még korai emiatt aggódnod. :)
2011. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen en is pont a multkor gondolkodtam, de akkor most megnyugodtam kicsit :) Kislanyom 16 hos lesz, o is egy eves koratol jar.
2011. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,nem is tudtam,akkor megnyugodtam!köszi!
2011. júl. 13. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly én is megkérdeztem a védőnőnket. Ő azt mondta, hogy most még (2 éves volt) normális, 3 éves kor után vizsgálják.
2011. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiam 3 éves státuszán nézte először a dokinéni a talpát és a gerincét is. Ez hosszú folyamat, évekbe telik, hogy kialakuljon a lábboltozat.

Másfél évesen még nagyon korai, hisz még alig ment pár kilométert:)

2011. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 5 éves kor körül alakul ki, nemrég volt a babavilágban is erről szó. Most még biztosan nem, de ha később úgy érzed vmi nem stimmel, akkor lehet különböző talpgyakorlatokat végeztetni a gyerekkel, de ezt úgyis az orvos dönti el.
2011. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk tegnap beszólt a dokinéni, hogy lúdtalpas a másfél évesem (oltáson voltunk), meg dagi is - egyáltalán nem az, de erős izmos. Azt hiszem jó lenne váltani, kár, hogy ő az egyetlen gyerekorvos itt:-(((
2011. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!