Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nő ilyen rohamosan a...

Miért nő ilyen rohamosan a kislányom, másfél évesen 92cm és 15kg? Normális ez? Tényleg nagyon nagy? Első gyerek.

Figyelt kérdés
Nem nagyzolásból tettem fel a kérdést,de kissé aggaszt! Ezeket az adatokat a 18hónapos oltáson mérte a védőnő. Azt mondta sokkal nagyobb mint az átlag,és diétáztassam.
2011. okt. 14. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

A magasságához ez jó súly.

gondolom ti se vagytok alacsonyak.

kisfiam 3 évesen sincs ekkora,de ő a másik véglet.van egy kislány aki egy fejjel magasabb nála és egyidősek,és ott se aggódnak a szülők.(sőt egy 20 hós kisfiuval hord a fiam egyforma méretű ruhákat)


őrültségnek tartom mikor egy ekkora gyereket a védőnő diétáztatni akar.

2011. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Éppen az a gond hogy sem én sem a párom nem vagyunk óriásiak,teljesen átlag mérettel rendelkezünk! Bár nekem apukám,magas volt,az öccse 2méter.
2011. okt. 14. 17:39
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém is ekkora, no para :)
2011. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A tiéd mennyivel született cm,kg?
2011. okt. 14. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
sokszor a nagyszülők tulajdonságait öröklik a gyerekek.
2011. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyra nőt, és? Előírt valami diétát is a v.nő? :)

Ekkora, kész. A magasságához jó a súlya is. A lányom 21 hónaposan 10800 gramm és 84 centi. Ő meg picike, de nem szóltak semmit, sőt megjegyezték, hogy az előző méréshez képest szépen gyarapodott. Az enyémnek meg szteroidot javasolna?

Ne is foglalkozz vele, de tényleg! Így jó, ahogy van.

2011. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Enyém 2 évesen volt ekkora, és ő is nagynak számított :)

De hogy diétáztatni, még ilyet.

Talán attól alacsonyabb lesz a lányod???? :D :D

Teljesen jól van így a lányod.

2011. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek ostobának,de nekem már hormonzavar is az eszembe jutott! Mivel első gyerek,nekem nem tűnik olyan nagynak,de látom hogy a kortársai mennyivel kisebbek,és mindig mondják is milyen hatalmas. A súlyát még megértem mert 4850grammal született,de csak 55cmrel. A lába is hatalmas most 25ös cipőt hord.
2011. okt. 14. 18:28
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a kedves szavakat,és válaszokat!
2011. okt. 14. 18:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát kezet foghatunk. Nekem fiam van, most 9 hónapos 11 kg és 80 cm, sokkal nagyobb a kortársainál. DE ne csodálkozz, úgy látom a Tied is óriásbébinek született, mint az enyém. A mi születési súlyunk 4700 g, és 58 cm. :)) Ilyen nagy súllyal született baba nem is lehet átlagos még egy darabig, legalább is nekem ezt mondta a dokinéni. Amúgy a családból mástól is örökölhetett ilyen alkatot. Nálunk pl mindenki nagy súllyal született, nem is volt meglepő, hogy nagy lett, de senki nem nőtt ilyen ütemben, viszont azt mondják a férjem nagypapája hatalmas ember volt. Tőle is örökölhette.

Gyerekorvos mit mond. Neme semmi aggasztót nem mondott, pedig nagyon alapos, figyelmes, kedves doki.

2011. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!