Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagy meleg miatt elfordulhat...

A nagy meleg miatt elfordulhat, hogy nem eszik semmit egyáltalán a kétéves gyerkőcöm?

Figyelt kérdés
Már jó egy hete semmit nem eszik. Se főétkezés, se semmi. Ma készítettem eperlevest (zacskóst) és feltuningoltam kis habbal. Abból se evett. Elment inkább aludni.
2011. júl. 14. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 22 hónapos fiam ugyanez. Mondjuk én megértem, én sem bírok enni, együtt szenvedünk. :) Ma még egy doboz joghurtot ettünk ketten. Emellett sokat iszunk, de ennyi. Ti is igyatok sokat! :)
2011. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én kétévesem se kívánja azokat a kajákat, amiket általában eszünk - most ami megy nálunk az a citromos-tejfölös levesek pl zöldbableves, csirkeraguleves (langyosan vagy hidegen), apró fasírt salátával (megevett egy nagy paradicsomot joghurttal leöntve, pedig korábban nem nagyon rajongott a paradicsomért), gyümölcs, joghurt, sok folyadék

mondjuk az én fiam nagyon éhenkórász, imád enni, de még ő is mást és kevesebbet eszik most a meleg miatt, úgyhogy el tudom képzelni, hogy egy nem túl jó evő gyerek ilyenkor alig eszik

2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en 17 honaposom nem reggelizett, csak megitta a tejitalat, es evett 2 oszibarackot. Ebedre megette a keveske leveset, utana a masodikat akartam neki adni, de lecsukodott a szeme az etetoszekben. Maskor az elvas kesz tortura, csak azert irom. En is a melegnek tudom be. Remelem emiatt van, es nem valami kerulgeti!
2011. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek tök mindegy miylen idő van,csak akkor nemeszik, ha beteg.
2011. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!