Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy 5 éves kissrác valószín...

Ha egy 5 éves kissrác valószínűleg meleg akkor illene szólni a szülőnek?

Figyelt kérdés

Nagyon korai, és ugye ez még nem is 100% biztos, még változhat is, meg a szülőt sem ismerem hogy hogyan állna hozzá, talán csak rosszat tenne a gyereknek ha elmondanám?

Most ez lehet furcsa, de én még nem tévedtem, fel tudom ismerni a melegeket. Sokat foglalkoztam velük régen.


2011. okt. 31. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt miből állapítottad meg?És Te kije vagy a gyereknek?
2011. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
"foglalkoztam velük"? Mintha valami különös ismeretlen fajról lenne szó... Tanács: hagyd őket békén.
2011. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges,mert korai még,és úgysem hinnék el,és te sem lehetsz biztos benne.Ha pedig tényleg meleg lesz a kissrác,minek már most ezzel idegesíteni a szülőket,úgysem tudnak tenni ellene semmit.Elég lesz ha megtudják,amikor itt az ideje.
2011. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Te tök dinka vagy, már hogy ismerhetnéd fel, h egy 5 (!) éves kisfiú meleg? Jézusom, segíts!
2011. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

A hajlam elképzelhető, hogy látszik egy hozzáértő számára, aztán lehet, hogy elnyomja felnőttkorára, és mégsem lesz az.

Amúgy én is ilyen kis kotnyeles vagyok, mint te, kérdező, szóval én megértelek, de talán úgy lenne ebben az esetben közölni ezt a dolgot, hogy nem szemtől-szemben.

Tehát pl. írhatnál neki egy névtelen e-mailt. Csinálj egy kamu postafiókot, és küldd onnan a levelet. Persze ehhez tudni kell az e-mailcímét. De vigyázz, nehogy lebukj, győződj meg róla, hogy nem te vagy az egyedüli, aki ismerheti a gyereket, vagy pl. ha tökéletes a helyesírásod, direkt csinálj pár hibát, nehogy lebukj. :D

2011. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

És most egyébként ennek mi a jelentősége? Oké, meleg a kis srác és akkor mi van? Korai kezeléssel ez gyógyítható? Mert szerintem nem.

És ha tényleg meleg, ez csak és kizárólag a most 5 éves fiú dolga. Nem tartozik még a szüleire sem. És az ő dolga, hogyan kezeli majd a másságát, ha valóban az, elfojtja, elmondja a családjának, nem mondja el senkinek, felvállalja mindenki előtt.

Hű, de utálom az ilyeneket, mint te kérdező. Akik minimális tiszteletet sem tudnak tanúsítani egy másik ember iránt, mert az még csak 5 éves. Miért akarsz megbégelyezni egy 5 éves gyereket, aki nem tud semmit az ilyenekről mit te, de te már tönkretennéd az életét.

Mit ártott neked egy 5 éves, most komolyan?


Egyébként valóban a szüleid tudják, milyen egy gonosz, lelketlen embert neveltek, aki képes belerúgni egy gyerekbe? Szerintem illene tudniuk. És nézzenek magukba és szégyelljék magukat. Add át nekik.

2011. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Előző, legyél egy kicsit rugalmasabb.

Nem tenne olyan gonosz dolgot a kérdező.

Csak felhívná a figyelmet erre a dologra, ami lehetséges, hogy megfelelő neveléssel el is fojtható, úgy, hogy az a gyereknek se hiányozzon később se.

Mellesleg nem minden tulajdonságunk lesz a nevelés eredménye, lehet, hogy ebből a gyerekből sem lehet ezt kinevelni, ha tényleg az, és ahogy a kérdezőnek sem biztos, hogy ilyenek a szülei, hogy szólnának ilyen esetben, tehát ne legyél szűklátókörű, én csak ezt javaslom.

Kezeld lazábban a dolgokat, ettől még nem lelketlen senki, hogy ez a kérdés felmerül benne, hogy szóljon-e. Meg a gyerekbe sem rúg bele. Akkor lenne kifogásolható, ha mindezt egyenesen a szemükbe mondaná meg. Az tényleg tiszteletlenség lenne. De ha megírja nekik névtelenül, az más.

2011. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Még egy 18 éves "gyerek" sem tudja ki vagy "mi" is valójában, hogy tudná egy 5 éves??? Ilyen korban még szerintem a "meleg" szó ilyen értelmű jelentésével sincs tisztában! Tényleg miből gondolod ezt? Kislányok is szoktak papás-mamást játszani és ha nincs ott kisfiú akkor bizony az egyik kislány az apuka...még sem lesznek melegek!

Igen, határozottan rosszat tennél a kisfiúval ha elmondanád neki! És mégis hogyan gondoltad közölni vele? Vagy a szülőkkel? Ne haragudj de én po@án is vágnám aki lemelegezné az 5 éves fiamat(még akkor is ha az lesz...)-és szerintem ezzel nem vagyok egyedül! És aztán felnőtt koráig ezen "görcsölnének" a szülők, kényszeresen néznék minden reakcióját szegénynek-és a végén tényleg ők csinálnának belőle egy saját identitását tisztázni nem tudó felnőttet? Miért nem érdeklik a lányok 15 évesen, amikor ez természetes is tud lenni, van aki később érik...Szerintem még ha így is gondolod egyrészről tiszteletlenség másrészről felelőtlenség ilyet közölni nem csak a gyerekkel, hanem a szülőkkel is. Harmadrészt semmi közöd hozzá!

2011. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok szűklátókörű?

És mondja ezt egy olyan ember, aki szerint a szülőnek meg kell próbálni kinevelni a melegséget a gyerekéből, ha időben megtudja, hogy meleg a gyereke?

Mert miért is kéne kinevelni? Ez valami szörnyűség? És ha meleg már nem is lehet a társadalom hasznos tagja. Mindenképp meg kell legalább próbálni kinevelni belőle?

Hát...szerintem egy ennyire modern felfogású, rugalmas, széleslátókörű ember, mint te, elmehetne, kezeltetni a homofóbiáját. Mert ez már az. Aki egy 5 évesben már ezt kutatja és ezt látja.

2011. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy mindenféleképp ki kéne nevelni belőle, de a legtöbb szülő biztosan megpróbálná minél fiúsabb dolgok felé terelni, mert azért csak könnyebb az élete egy heteroszexuálisnak. Egyáltalán nem vagyok homofób, ezt csak te magyarázod bele.

Lehet, hogy nem is lenne a nevelésnek semmi eredménye. Ekkor el kell fogadni a tényt.

2011. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!