Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova menjünk piknikezni?

Hova menjünk piknikezni?

Figyelt kérdés
5 gyerekkel a 16. kerületben vagy környékén. Van valami bevált helyetek? A naplás tóra gondoltam először, de nem tudom hogy lehetne bkv-val megközelíteni, mivel nincs minden gyereknek biciklije. (A sashalmi hév megállónál lakom.)
2011. júl. 15. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hu mi nem rég költöztünk Sashalomra. Nagyon jó, hogy írtad ezt tavat, adtál ötletet. Én csak a kiserdőt ismerem. Lehet én elkirándulnék Csömörre, ott biztos vannak jó helyek. És ha kocsival mennétek kicsit messzebb, vagy még nagyon kicsik a gyerekek. Nagyrét (II. ker.) Mindenképpen az "alföldi" részen akartok maradni?
2011. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wikipédia szerint: A Naplás-tó Cinkota és Rákosliget között, az előbbihez közelebb terül el Budapest XVI. kerületében. A tavat a belváros felől autóval Cinkotán (Kerepesi út–Veres Péter út–Szabadföld út–Vidám Vásár utca–Simongát utca–Nógrádverőce utca), vagy Rákoskeresztúron keresztül (Jászberényi út–Pesti út–Cinkotai út–Nógrádverőce utca) lehet elérni, míg tömegközlekedéssel a tóhoz vezető utca (Nógrádverőce utca) és a Cinkotai út találkozásánál található BKV megállóhelyen („Erdei bekötőút”), ahol a 46-os és a 146-os buszok állnak meg, ahonnan gyalog pár perc a tározó.


Az első válaszoló (inkább kommentáló voltam).

2011. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!