Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy apuka, mennyi idős koráig...

Egy apuka, mennyi idős koráig mehet be a fürdőbe, ha a lánya fürdik vagy öltözik?

Figyelt kérdés
Természetesen a lány életkorát kérdeztem.
2011. júl. 16. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
6-7 éves koráig. Már ha rendes család.
2011. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk a férjem magától nem megy.(4éves a kislány)

Ha pucérkodik szól neki,hogy vegyen fel bikinit legalább,így ne ugráljon.

2011. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 6 év a max, azután már nem.
2011. júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Majd ha visítva hozzád vágja a szivacsot, akkor tudni fogod, hogy onnantól nem, csak ha nagy baj van...
2011. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok,már felnőtt fiaim vannak. Kb.10-12 éves korukig engedtek be, mert a hajmosás rémálom volt.Ugye két kéz kell a szemet takarni, meg még kéne kettő a hajmosáshoz is:-)Aztán, ahogy nőttek, már mindenkit kizártak a fürdőből, az apjukat, sőt egymást is.Szerintem addig mehet be a szülő, amíg a gyerek engedi.Az mindegy, hogy azonos neműek-e, vagy nem.
2011. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Minek menne egyáltalán be? Ha olyan kicsi, hogy fürdetni kell és nem az anyuka intézi, akkor oké, de ha már egyedül tud fürödni, öltözni, akkor mit keresne ott???
2011. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs gyerekem, sem fiú sem lány. De van olyan család, ahol ha valamire szüksége van éppen az apukának a fürdőből, akkor nyugodtan bemehet ha a lánya fürdik, vagy öltözik. Persze nem kukkolni, csak kihozni ami kell. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 16. 08:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a gyermek ki nem dobja onnan.
2011. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem a mai napig nem zavar ha apukám bejön amikor fürdök. Sőt, én is bemegyek ha ő fürdik, vagy a bátyám otthon lakott bementünk egymáshoz, kezet mosni, vagy WC-re ha sürgős volt a dolog. Nálunk ez nem volt probléma. Nem volt gond belőle, vagy szégyenlőség. Kisfiamat is így neveljük, hogy ne csináljon majd gondot az egymás előtti meztelenségből, természetesen csak köztünk.
2011. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez teljesen családi szokás kérdése. Nálunk senki nem zárkózik be fürdéskor sem, öltözéskor sem. A lányom 7 éves, a fiam 3 de bemehet bárki bárkihez a fürdőbe ha épp dolga van arra.

Ha a lánykát (vagy bárkit) ez zavarni fogja, akkor majd nem mászkálunk, bár mivel így lettek nevelve, nem hiszem hogy ebből valaha is probléma lenne.

2011. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!