Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisgyerek félni fog...

2,5 éves kisgyerek félni fog a mikulástól? Holnap jön hozzánk ( egy barátunk öltözik be).

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha különben nem fél az idegenektől,akkor csak meglepődik és "nagyon jó" lesz.
2010. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már hogy félne??? Remélem nem vmi rémtörténetet találtál ki hozzá...:) Beszélgess vele picit -ha még nem tetted meg- hogy nagyon messzi útról jön a Mikulás, és a jó gyerekeket látogatja meg, hogy ajándékot hozzon.
2010. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam nem félt, odament hozzá, beült az ölébe, (nem tudtuk, h jön, tegnap ért rá egy barátunk, és meglepett minket).

Este nagy mosollyal el is mesélte, h itt volt a Mikulás, hozott ajándékot, nagy volt a szakálla stb.

DE!

Éjszaka többször felsírt, éjféltől fél háromig nem aludt, a Mikulásról dünnyögött valamit, de sajnos nem értettük, h mit.

Reggel viszont megint mosolyogva mesélte, h itt volt a Mikulás.

Szóval nem tudom, h mi játszódott le benne, de tény, h nem szokott ébredni, most pedig siralmas volt az éjszaka.

Szóval számíts rá, lehet, h nálatok is lehet ilyen.

2010. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a fiam fél tőle. 2,5 éves, ma a camponában messziről köszönt neki, de nem mert az ölébe ülni. bár a tavalyi évhez képest sokkal bátrabb volt, tavaly 20 méter távolságban már sírt tőle.
2010. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem ijesztgettem a mikulással :)

már 2hete kiettem egy nagy mikulásos képet és azt szereti.mutatja a sapkáját a csizmáját :)

így képről szereti.

csak annyi mindent hallani.most jutott eszembe ,hogy nehogy én tegyem ki ilyen rssz élménynek.

amúgy nem fél az idegenektől bárki jön hozzánk szinte ragad rá.

és konkrétan a "mikulással " nagyon jól kijön.

2010. dec. 4. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A lányom tavaly 2,5 volt,nem fél idegenektől,tudta hogy jön a Mikulás,várta is nagyon,apa volt beöltözve,és ordított mint akit nyúznak...:)

Más amikor az utcán látja,és más amikor a nagy piros ruhás "valami" leül a kanapéra...:))

Remélem nektek jó élmény lesz.

2010. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!