Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális, ha a lányom csak...

Az normális, ha a lányom csak háromszor pisil egy nap?

Figyelt kérdés
5 éves.

2011. júl. 16. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit iszek? Sokat izzad?
2011. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha többet mozog akkor se izzad nagyon csak átlagosan. 1,5 liter vizet iszik naponta.
2011. júl. 16. 22:54
 3/9 ava87 ***** válasza:
Szerintem a fiam sem pisil többet, bár még nem számoltam eddig. Nekem normálisnak tűnik.
2011. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj neki, nem rossz a közérzete, akkor ő ilyen kis "szivacs" típus. :) Ha aggódsz, sztem kérdezz meg egy orvost.
2011. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3.5 éves, és ő is csak háromszor pisil, de ő nem akar sokat inni, a többit meg kiizzadja.Már érdeklődtem nem egy gyermekorvosnál, mind azt mondta, hogy ne erőltessem ha csak ennyiszer pisil akkor ennyiszer.
2011. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk napi 6 alkalmat mondott a doki, emellett figyelni kell a vizelet színét -ha sötét, akkor keveset iszik- illetve a szagát -gyulladásra utalhat. A gyerek szeme alatt a bőrt -ha sötét, mintha karikás lenne, akkor vízhiányos.

A legkisebb gyanú esetén is orvos, mert ha acetonos a vizelete, az már komoly következményekkel járhat.

Mi feküdtünk kórházban kiszáradás miatt...

2011. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én három évesem is 3-4-szer pisil naponta, de akkor nem keveset. A pisije teljes normális, nem hiszem, hogy gond lenne a "darabszám", ha a pisi kinézete oké.
2011. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én emlékszem magamra, hogy általános iskola alsó osztályába szinte sose mentem el pisilni! Reggeltől délutánig kibírtam. Lehet volt bennem valami félelem vagy nem akartam idegen helyen..
2011. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak keveset iszik. (Ami nem jó.) Itass vele több folyadékot; főleg vizet!
2011. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!