Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok. Általában...

25 hetes vagyok. Általában reggel rugdal a babám párat, napközben 3 óránként egyet-egyet, este általában kétszer-háromszor annyit mint reggel. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Ez szerintem teljesen normális. A baba mozgását másképpen érzékeled nappal, amikor te is mozgásban vagy, és reggel, éjjel, illetve este amikor te is nyogodtabb vagy. Nappal, amikor mozogsz gyakorlatilag elringatod, így ő alszik, ha mozog azt sem veszed annyira észre, mert el vagy foglalva. Amikor te még/már nem vagy elég aktív, akkor ő bizony felélénkül,illetve te is jobban tudod érezni. Hogy kinek, mikor mennyit mozog a babája az teljesen egyedi. Amire érdemes figyelni: a 28-29. héttől naponta minden nap kell hogy mozogjon valamennyit!! Ez fontos, innentől majd erre külön figyelni kell, hiszen innentől a baba mozgásának hiánya egy egész napon át veszélyhelyzetre utalhat. Én 31 hetes vagyok, nekem is változatos, hogy mikor mennyit mozog. Van mikor aktívabb, van mikor kevésbé, de minden nap mozog.

További kellemes terhességet kívánok.

2009. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen normális! Én is 25 hetes vagyok, mondjuk nekem sokat ficánkol a drágám, de ez szerintem az életvitelem miatt van, még dolgozok, sokat rohangálok, költözés előtt vagyunk, takarítom az új lakásunkat stb.

Szóval, ha neked nyugodtak a napjaid, valószínű a babócád is nyugodtabb, csak néha jelentkezik be:-)

Boldog babavárást!

2009. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kicsit félek, hogy ha már most ennyire aggódom a mozgolódások miatt, akkor mi lesz velem ha számogatni is kell majd és esetleg folyton lusta lesz?
2009. márc. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!