Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Idén mekkora úszópelenkát vegyek?

Idén mekkora úszópelenkát vegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly a Huggies-ból elég volt az S-es méret ami 11kg bír.

A fiam 11kg Liberoból a 10-15kg(5 méretet használjuk)maradt tavalyról egy huggisom hozzámértem a liberohoz akkora mint a most használt pelusunk.Hát éppen határesett ha ráadom.vegyek inkább M-es méretet??De legutóbb a Dm-be csa a liberonak meg egy ismeretlen márkának az úszópelusai voltak.Ki milyet használ???

A fiam amúgy 2 éves 91cm és 11kg vékonyka nagyon azt se akarom hogy túl nagy legyen a pelus mert akkor meg semmit nem ér.Segítsetek pénteken mennénk Wellnesbe.


2011. júl. 18. 10:39
 1/4 A kérdező kommentje:
néztem a libero honlapját a 10-16kg úszópelus megfele az 5-ös méretnek ami 10-15kg van???
2011. júl. 18. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még jó az s méret :)
2011. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A DM-ben Huggies és BAbylove úszópelust láttam eddig csak. A Babylove lehet az, amitte "Ismeretlennek" írsz, ez a DM saját márkás terméke. Mi évek óta (már a nagytesónál is) ezt használjuk.

Az én lányom kb. 12-13 kg (22 hónapos). Neki én az idén már a legnagyobb L méretet vettem, és teljesen jó rá. Kényelmesen fel tudom rá húzni, de tart is normálisan, nem csúszik le, nem zavarja. Igaz, a huggiest nem ismerem, de pont pénteken, amikor vettem a DM-ben az idei adag pelust, összevetettem a Huggiest és a Babylove-ot, és a méretezése nagyjából megegyezik. Nekem fura, hogy egy 2 éves gyerekre s-es pelus jó legyen, azt a picik, pár hónaposok hordják.

2011. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!Hát tavaly 1 évesen hordta a kis méretet,mint írtam vékonyka.Combja alig van:))nagyon tanácstalan vagyok és az a baj hogy a környezetembe sincs senki akinek éppen lenne otthon úszópelusa hogy adna egyet kölcsön a méret miatt:((De lehet hogy inkább tényleg M-es méretet veszek.
2011. júl. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!