Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bélösszecsúszás. Valakinek ez...

Bélösszecsúszás. Valakinek ez ügyben tapasztalata van e?

Figyelt kérdés
Vékonybél összecsúszás, pontosabban.
2011. júl. 18. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztlányomnál valami ilyesmi volt. Hányt és görcsölt, kórházban volt. Pontosan nem tudom mit csináltak vele, de azóta nincs gondja.
2011. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beni miatt kérdezed?Gabka vagyok.
2011. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem ismerem Benit. Kisfiamnak volt, kórházban voltunk, spontán meggyógyult hála a Jó Istennek. Csak érdeklődöm, ki mit tud ebben a témában?
2011. júl. 19. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam nem volt még 2 éves amikor nála is kialakult ez.

Nem akart enni, hányt, időnként összegörnyedt és látszott, hogy szenved, görcsölt.

UH-ra kaptunk beutalót, azon egyből látták, hogy a vékonybele belecsúszott a vastagba.

Azonnal kórházba küldtek mentővel vele, kapott egy beöntést, folyamatosan nézték közben UH-n a feltöltés folyamatát. 5 perc kábítással. A végére megnyugodott, kisimultak a belek, nem volt fájdalma.

Infúzióra kötötték, de reggelre kiújult neki sajnos. Megismételték a feltöltést / beöntést, de már délutánra megint görcsös volt.

Este megműtötték laporoszkópos eljárással, pár öltéssel összevarrták a két bélszakaszt.

1-2 napot még maradtunk a kórházban, lassan visszavezettük a darabos ételeket és miután megvolt az első kaki, mehettünk is haza


Nagyon ijesztő volt számomra, sose láttam korábban így a gyerekem, a tehetetlenség és a kétségbeesés lebénított.

Az orvosok szerint rutinműtét

2 éves korig kialakulhat, főképp fiúknál, nekem ezt mondták, oka nincs.

2022. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!