Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság kérdés. Még az...

Szobatisztaság kérdés. Még az elején hogyan oldjátok meg a hosszabb utazásokat/vásárlásokat?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisfiam, 2 hete kezdtük kb a bilizést, itthon nagyon jól megy, mindig szól, bilibe/wc-be pisil, bilibe kakil.

Nem is lenne gond máshol sem, de ha mondom neki, hogy szóljon, akkor kb ötpercenként szól, hogy jön a pisi, és tényleg pisil egy kicsit.

Namost ezt egy üzletben nem tudom kivitelezni, hogy ötpercenként futunk a wc-re.

Utazáshoz is pelust adtam rá tegnap (2 órás vonatút).

Egyébként itthonra már csak alváshoz adok rá.

Szóval, szerintetek merjünk elindulni pelus nélkül? Ti hogy csináltátok?

Vagy ha adok rá pelenkát, nem fog összezavarodni?

És alvásnál mikor vettétek le?


2011. júl. 20. 15:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sziasztok! En kulfoldon vagyok dadus (otthon gyerekkel nincs tapasztalatom) Nalunk itt van hordozhato, osszecsukhato BILI. Azt visszuk az utazasokra.Cserelheto a betet (tulajdonkeppen egy belelt zacsko) amit hasznalat utan csak osszekotunk es belemehet a szemetesbe. OTTHON ILYEN NINCS???
2011. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!