Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiúk mindent később csinálna...

A fiúk mindent később csinálnak mint a lányok, vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Pl: A keresztfiammal két év után kezdtek el bilizni, ennek már másfél éve, de estére még mindig nem szobatiszta. Olvastam, h van akinek a lánya már 2,5 éves kor előtt teljesen az.
2011. júl. 23. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsém jóval előbb csinált mindent, mint az összes lány gyerek ismerős. Szóval vagy nem törvény szerű, vagy kivétel erősíti a szabályt. :)
2011. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül fiú-lány kérdés ez. Azt szokták mondani, a fiúk előbb járnak, a lányok előbb beszélnek, de ez sem törvényszerű.


A fiamnak két vele egykorú barátnője van, az egyik kislány már nagyon tisztán szépen beszél, a másik ugyanott van, mint a fiam, beszél magyaráz, de még nem tisztán. Ezzel a kislánnyal majdnem egyidősen csináltak minden nagymozgást, a másik kislány meg 3 hónappal lemaradt ezekben.

2011. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. júl. 23. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont hogy úgy hallottam, hogy a lányok előbb járnak, előbb beszélnek, előbb szobatiszták.
2011. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hónaposan már önállóan járt..sőt futott.

A lány uncsitesója pedig csak 13 hónaposa korába indult el.

Az én fiam most 26 hónapos és már próbál beszélgetni de ezt még korántsem lehet beszédnek nevezni.

A lány uncsitesó ezen a beszédszintem már 14 hónaposan volt mint a fiam.A fiú tesója pedig már majdnem 3 éves volt mikor kimondta az első szót.

2011. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem.


Mászni, felülni, felállni nagyából azonos időben tanult meg a fiam és a lányom, viszont a lányom 13 hónaposan indult el, a fiam épp csak hogy betöltötte a 10-et.


A szobatisztasággal nem tudom, mi lesz, a lányom nagyon soká, 3 évesen lett szobatiszta, a fiam most 20 hónapos, és néha szól, rá is ül a bilire. Hogy ebből mikor lesz szobatisztaság, nem tudom, de legalább foglalkozik a dologgal, mert a lányomat 3 éves koráig egyáltalán nem érdekelte.


Beszélni is nagyjából azonos időben kezdtek el.

2011. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felénk pont fordítva van. Az én fiam már 2,5 hónaposan forgott, 5 hónaposan mászott, 6 hónaposan felült.7,5 hónaposan felállt, onnan meg nincs megállás. Viszont nem beszél még, csak pár szót. De! Bilizik 2 hónapja. 22 hónapos.


Lány uncsitesója mozgásban pár hónappal később csinált mindent, viszont 1 éves korától be sem áll a szája, értelmesen beszél. Viszont. 2,5 éves és a bilit nagy ívben kerüli, üvölt, ha csak meglátja.

2011. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!