Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most váltottunk leesésgátlós...

Most váltottunk leesésgátlós heverőre. Nem féltetek, hogy leesik éjjel a gyereketek?

Figyelt kérdés

Minden bajom van milyen éjszakám lesz...most váltottunk a kislányomnak(2éves)rácsos ágyról heverőre.Félek,hogy leesik.Nálatok történt ilyen?Elég izgő-mozgó.

Nálatok jobban aludt mint a rácsosban?Tapasztalatok?


köszönöm szépen


2011. júl. 23. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

szia nem korai? mi azt választottuk,h levettük az egyik rácsot,helyére leesésgátló.nappal a nyitott fele van,de éjjel még kéri h befordítsam h a rácsos rész legyen kint.


ha aggódsz,mindenképpen kell kis fény a szobájába,és tegyél valami puhát-ha megvan a rácsos szivacsa akkor azt-az ágy elé

2011. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
és a bébiőr is maradjon még!
2011. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Szia. Mi 16 hónapos korában szedtük le a rácsokat, és alakítottuk át neki leesésgátlós ággyá. Most 3 éves. Sosem esett le róla, ellenben sokkal jobban alszik azóta. A rácsos ágyat a kezdetektől utálta, ahogy hazahoztuk a kórházból, ott mindig üvöltött.. :(( Ennek ellenére kitartóan oda szoktattuk. A rács leszedés gondolata úgy jött, hogy mikor már állni tudott benne, folyamatosan állt, sírt, és nyújtotta a kezét, hogy vegyük ki.


Mivel nem volt kiszedhető két rács, (az ágy pedig elég drága volt ahhoz, hogy simán kifűrészeljünk belőle 2 rácsot), hát egy merész gondolattal átalakítottuk. Olyan nagylányos lett rögtön :) Szóval nekünk csak jót tett.

2011. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Korai vagy sem, mi másfél évesen vettünk leesésgátlós ágyat a kisfiunknak. Az ágya elé tettünk egy szivacsot, ha esne, puhára érkezzen. Párszor lemászott, de egyéb gond nem volt. Ja, és ő is izgő-mozgó. Szép álmokat az új ágyikóban.:)
2011. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rögtön az elsö éjjel leesett mert gondolom felakart állni és megakart kapaszkodni a kiságy rácsában ami ugye már nem volt.De utánna már nem esettle szerencsére az elsö 1 hónapban szinte éber alvó voltam.Minden egyes neszre kapcsoltam a lámpát és néztem mit csinál állmában.Már 2 éves és gyönyörüen alszik rajta.
2011. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kapott rerndes ágyat,és azért mert nagyon sírt már a rácsosba.Mi olyan ágyat vettünk ami emeletes,de felső rásze szétszedhető igy a lenti heverőnek használható amíg nem csináljuk meg a rendes emeletes rész it,igy van egy kis leesésgátló elöl,de én nem nagyon bíztam benne hogy az megtartja,az én izgő mozgómat,igy a szivacsot odaállítottam az ágyhoz,felűllítva és odatolva egy kiszéket elég magas leesésgátlót lett igy,de csakis elalvás után teszem oda,és ha felébred az ágy végén simán lemászva le tud szállni,de nem esett le sose,igy már el fogom venni a szivacsot is.
2011. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 16 hónapos volt, amikor átalakítottuk ifiággyá a kiságyat, leesésgátlóval. Sohasem esett le, pedig ő is nagyon mozgolódik éjjel. Szerintem kár ilyenen aggódni, mert még én nem hallottam olyat, hogy így bárki is leesett volna, hiszen ezért találták ki.
2011. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
amikor én gyermek voltam egyik oldalról a fal védett, másik oldalról anyámék odatolták a föltelt, mégsem estem le sosem.
2011. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia!

eleinte minden éjszaka leesett:) tettem párnát az ágy elé, de úgy is a földre esett, de soha nem ébredt fel rá, mindig visszatettem.

most egy nagy doboz van a rés elé tolva éjjelre.

2011. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt a fiam amikor vettünk neki mert visszakellett adni a kölcsönágyat de nemis bántam mert egy ideje már köztünk aludt csak el annyira gyűlölte a rácsos ágyat!Első éjjel leesett de a kiságyból a szivacsot elé tettük így arra esett nemütötte meg magát!Egyszer még leesett de azótasem!Örültem neki hogy vettünk mert azóta azon alszik és nem köztünk!
2011. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!