Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most váltottunk leesésgátlós...

Most váltottunk leesésgátlós heverőre. Nem féltetek, hogy leesik éjjel a gyereketek?

Figyelt kérdés

Minden bajom van milyen éjszakám lesz...most váltottunk a kislányomnak(2éves)rácsos ágyról heverőre.Félek,hogy leesik.Nálatok történt ilyen?Elég izgő-mozgó.

Nálatok jobban aludt mint a rácsosban?Tapasztalatok?


köszönöm szépen


2011. júl. 23. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nekünk is 2 éves volt mikor heverővé lett alakítva az ágya

nem esett le pedig matracot és párnát is tettem le a földre :-)))


majd 4 évesen emeletes ágyat kapott mert a tesónak kellet a kiságy onnan sem esett le soha pedig éjjel ha kimegy nem is ébred fel igazán :-)

2011. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21 hónapos korában kapott a rácsos kiságy helyett nagy ifjúsági ágyat (90x200-as). Azóta mindegyikőnk sokkal jobban alszik. A 8-10 helyett csak 1-2-szer kel fel. Leesésgátlója nincs, még soha nem esett le, de azért teszek az ágy mellé pár nagy párnát.
2011. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi 1 évesen tettük át a rácsos ágyból,mert nagyon nem szerette. Az egyik oldala leesésgátlós,a másik fele a mi nagy ágyunknak van tolva.Sosem esett le,pedig ő aztán ficánka! Éjszaka ha felébred,nekem sem kell felkelnem az ágyból,csak megigazítom a takarót,megsimizem és alszik tovább.Villámgyorsan megtanult fel-és lemászni,imádja!

A nagyobbik is másfél évesen került át,ezzel megoldottuk az éjszakai nemalvást is.Nálunk bevált.

2011. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nagyon szépen köszönöm a sok választ!

Szerencsére jól telt az első éjszaka az új ágyon,de persze körbe párnáztam....

Szerintem sem korai,az én kislányom sem szerette már a rácsos ágyat,és sajna nem átalakítható,és már ki akart nem egyszer mászni belőle.Ezen meg már le fől tud mászni.Remélem hogy beválik...

2011. júl. 24. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!