Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam sokat iszik éjszaka,...

Kisfiam sokat iszik éjszaka, hogyan tudnám leszoktatni erről, mert így be is pisil éjszaka. A másik kérdés, hogy hogyan szoktassam le a cumisüvegről? Kiskora óta nagyon teás és cumi helyett is a cumisüveggel altatta magát.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit iszik éjjel? Én már csak vizet adnék neki. Sokszor nem is szomjasak, csak az innivaló íze miatt ébrednek.

Mennyi idős a kisfiad? Ha már elég nagy, egyszerűen vedd el tőle a cumisüveget, igyon pohárból. Lehet,hogy lesz 1-2 hiszti, de el fogja fogadni.

2011. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia!",5 éves mult.Teát iszik,de képes éjjel sírni ha nem teát kap.Nappal már nem iszik üvegből azt sikerült elhagyni.
2011. júl. 26. 07:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam 3,5 éves és teljesen ugyanaz a helyzet mint nálatok.A cumisüveget éjszaka szinte ki sem lehet venni a kezéből.Én kb.1 hete azt mondtam neki nincs itthon tea csak vizet tudok neki adni.Hát nem volt egyszerű az éjszakánk állandóan a teát követelte.Viszont már a fogai is nagyon csúnyák ,így azt mondtam,ha egy éjszakát kibírtam hisztivel már a többi is menni fog.Már egy hét eltelt és már második éjsakája nem követeli a teát,hanem megissza a vizet.A cumisüveget én sem tudom elvenni,mert ő is azzal altatja magát.Arra nekem sincs ötletem,hogy lehet tőle elvenni,én csak reménykedek,hogy egyszercsak magától leteszi.Kitartás.
2011. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!