Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 es fel eves kislanyom soha...

3 es fel eves kislanyom soha nem volt jo alvo. Ejszaka tobbszor felkel, nincs konkret baja csak odahiv es aztan visszaalszik, van valaki aki ilyen gondokkal kuzd?

Figyelt kérdés

Elso naptol sajat szobaja van, nem lehet gondd hogy egyedul van.Van ejjeli lampa,tompa fenyu elalvashoz hasznaljuk, tehat sotet sincs, de tul vilagos sem.

Van bent neki viz, ha szomjas lenne, be tud egyedul takarozni.


2011. nov. 5. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Saját szobája van? Akkor lehet hiányzik neki a mamája éjszaka. Én még 6 évesen is néha a szüleim közt aludtam. ÉS ő még csak 3.
2011. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azota van sajat szobaja amiota hazavittuk.Soha nem aludt velunk vagy koztunk.

Neha felkel neha nem.Nem hiszem hogy ez a problema okozoja, de koszi...

2011. nov. 5. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Fisli Babszi? :)
2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Le ellenőrzi,hogy a közelben vagy-e! Próbáld vele megbeszélni este,hogyha éjjel felébred,egész biztos ti a másik szobában vagytok! Hagyd nyitva az ajtókat,hogy lássa,bármikor leellenőrizhetne titeket!
2011. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 évesem szintén ugyanezt csinálja.Sajnos mi már gondoltuk elvisszük dokihoz is.Most mintha javult volna a helyzet.De nem az igazi.Nekünk is kezdettől fogva külön alszik......3 év alatt még nem sok éjszakát aludtunk át.Közben jött kistesó és ő most a foga miatt nem alszik.Nem tudom alszunk e még valaha???:-)
2011. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fiam is ezt csinálja.gondja neki sincs,csak egyszer csak megjelenik,aztán visszaviszem és alszik tovább.neki is van saját szobája születésétől kezdve,lámpa igy mindent lát.Vannak időszakok amikor nem ébred fel sokig aztán van hogy sokáig éjjel többször is,még semmihez nem tudtam kötni,se fáradsághoz se betegséghez se semmihez,remélem kinövi egyszer.
2011. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Ezek szerint nem csak a mi problemank ez.

Probalom neki elmagyarazni ,mindig nyitva vannak az ajtok.Idoszakos dolog nalunk is de sok ejszakat meg nem aludtunk at....

2011. nov. 6. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:

az enyém 3 éves, de mindig gondok voltak az alvásával. esténként nehezen alszik el, éjjel sokszor ébred, és hajnalban át kell hozni az ágyamba, ha nem akarok ordítást. amúgy több mint 2.5 éves koráig aludt velem egy ágyban, de ugyanezt csinálta mellettem is, nem a külön szoba miatt lett ilyen. két éves koráig éjszaka is szoptattam, aztán pár hónappal ezelőttig (amikor saját ágyat kapott) egymást ölelve aludtunk el, és úgy általában, nem lehetett hiánya az anyaközelségből, és mégis rosszul aludt. szerintem vannak gyerekek, akik egyszerűen ilyenek és kész, nem sok mindent tudsz tenni. lehet hogy babakorban elrontottunk valamit, de az is lehet hogy nem, mindenesetre én szentül hiszem, hogy ki fogja nőni.

jómagam még 10 évesen is átkóboroltam olykor a szüleim ágyába éjszaka. szerintem nem gáz 3 évesen, ha éjszaka még fel-felébred. de azért közben irigykedve a nézek az éjszakát már két hónaposan átalvó gyerkőcök szüleire :)

együttérzek veled.

2011. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Alapvetoen ugyanezt gondolom :-)

Jo lenne neha ataludni egy ejszakat , de abban bizom hogy majd egyszer kinovi.

2011. nov. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!