Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik autósülést választanáto...

Melyik autósülést választanátok ezek közül? Olyan autósülést kerestem, ami 9-36 kg-ig jó, a végén ülésmagasítóvá alakítható, és 10-15 ezer körül legyen.

Figyelt kérdés

Segítenétek a választásban?


Az első használt, de jó állapotú: [link]


A második új: [link]


A harmadik is új: [link]


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. júl. 26. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül csakis a Concord.


De ez az amin nem szabadna spórolni,mert a babád életéről van szó.Én semmiképp nem vennék ráadásul 9-36ig ülést.

2011. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha használtat veszel, arra ügyelj, hogy ne legyen idősebb 5 évnél!!! (a huzat tök mindegy, írta az elsőnél, hogy csak a huzat 8000 volt..., de lehet h az ülés már több, mint 5, akkor pedig nem sokat ér - a gyártók 5-6 évet ajánlanak!)


Nekünk 2 gyerek van, egyiknek babahordozó után olyat vettünk, mint a 2. amit linkeltél (nem ezen a néven, de ugyanez a konstrukció - Ferrari, Nania, Pierre C.,...), a gyerek szerette, de nem túl kényelmesen aludt benne - szerintem legalábbis, bár ő nem panaszkodott -, ez kb 2-2,5 éves koráig okozott problémát, azóta nem alszik útközben...

A kicsinek ilyet vettünk:

[link]

ez valamivel többe kerül, de még mindig az olcsóbbak közé tartozik (huzata ugyanaz a "minőség", mint a bebe go), viszont nagyon kényelmes, mert menet közben is dönthető -igaz csak 25 kg-ig jó (bár 5 év múlva úgyis cserélünk...)

2011. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ha nem javasolnád a 9-36 kg-ig kategóriát, akkor mit javasolnál?


Továbbra is várok válaszokat másoktól is, szeretnék jól dönteni, mielőtt megveszem az ülést!

Köszönöm!

2011. júl. 26. 11:12
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként most lesz 3 éves a kislányom, neki szeretnénk venni másikat. A másik kislányom most lesz 1 éves, ő kapná a babahordozó helyett a nagyobb lányomét, neki most egy 9-18 kg-s van, és neki keresünk másikat, ami már végig jó lenne neki!
2011. júl. 26. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Hány kiló a 3 évesed?


[link]

[link]

2011. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja 1.voltam és mindenképpen 15-36 ig nézegetnék
2011. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs 15 kg, csak 12 kg a lánykám. Elég kis vékonyka!
2011. júl. 26. 11:23
 8/12 A kérdező kommentje:

Nézegettem a 15-36 kg-s üléseket is. Írták, hogy 3 éves kortól ajánlják. A kisebbik augusztusban lesz 1 éves, tehát neki már a hordozó helyett kellene már most is a másik. Viszont a nagyobb október elején lesz 3 éves, és nincs 15 kg. De az üléscsere miatt már most kellene neki a másik ülés, hogy az övét atadjuk a kisebbik lánykának!

Szerintetek megvehetem neki most a 15-36 kg-s ülést?

Mert ha nem biztonságos, akkor inkább maradok a 9-36 kg-nál.

2011. júl. 26. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:
én mindenképp a 15-36ot venném
2011. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek jó lenne?

[link]

2011. júl. 26. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!