Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik lépcsős WC-szűkítőt...

Melyik lépcsős WC-szűkítőt választanátok?

Figyelt kérdés

Kidskit: [link]

vagy

Litaf: [link]


Hasznos, ha 2 lépcsőfokos a fellépő, vagy inkább csak a leesésveszély nagyobb amiatt? Illetve az első kapaszkodója egészen hátra nyúlik, tehát az oldalra leeséstől is véd, míg a másiké nem. Nem tudok dönteni!


2011. aug. 8. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk az egylépcsős van.és nagyon szereti,mert egyedül is tudja használni.még soha nem volt semmi gond,és még nem is esett le róla.
2011. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a második fajta volt. Stabil, nem inog használat közben, soha nem esett le róla a kislányom. A két lépcsőfok miatt választottam amikor vettem, hogy hamarabb el tudja kezdeni használni a gyerkőc. Hamar rájönnek a gyerekek, hogy biztonságos felmászni rá és megfordulni. Viszont nem mondhatnám, hogy sokáig használtuk (kb fél évig) mert hamar rájött, hogy kell felhúzni magát a nagy WC-re, és azt jobban szereti (mert a nagyok is úgy csinálják). Szerintem mindkettő megfelel - én a helyedben az ára alapján választanék.
2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt nem írtad hány éves a gyereked.

nekünk az egylépcsős van,és az én kislányom 27hós volt amikor elkezdte használni.

szerintem az lenne a legjobb ha élőbe látnád,mert akkor könnyebb lenne dönteni..

2011. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 2.-at választanám.

Bár én megoldottam egy sima wc szűkítővel + sámlival.

2 évesem van.

2011. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!