Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majdnem 2 éves gyerkőcnek...

Majdnem 2 éves gyerkőcnek vennétek benti használatra papucsot v. inkább a mamuszt/szandit választanátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mamuszt vagy szandált.
2011. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szandit használunk.
2011. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mamusz jobb, mert a papucsban nehezen tud menni, és el is botolhat. Az én fiam nem szereti, inkább zokniban mászkál, hiába is adom rá.
2011. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Itthon ő is zokniba van, de a nagyszülőkhöz szeretnék venni valami benti cipőt. Télen mamuszba volt, de már nagyon beleizzad a lába.

Super Gear-ból kerestem kicsit nyitottabb vászoncipőt, de egyszerűen kisfiúnak valót nem találok. 1 üzletbe találtam, ott viszont nem volt 24-es méretben.

Ilyen papucsban gondolkodtam még:

[link]

2011. ápr. 16. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak ilyen papucsa van mint a linken, két és fél éves, és még csak most tanulgat benne menni. Két évesnek én nem vennék.
2011. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam itthon mindig a mi papucsainkba járkál, nagyon tetszik neki :) ezéért is fordult meg a fejembe ez a variáció is.
2011. ápr. 16. 12:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én nemsokára 2 éves lányomnak Crocks-ot vettem,hibátlanul ment benne már először is.
2011. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem tudom, hogy az milyen.

Tudnál esetleg egy linket küldeni róla?

2011. ápr. 16. 12:06
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondol az előző.

Nekünk is ilyen van, igaz nem crocs, hanem tesco-s, de nagyon szépen tud benne járni a kisfiam. Nem is bicsaklik ki benne a lába és több, mint fél éve tudja hordani. Most 2,5 éves.

A Tescoban szokott lenni, olyan 1000 Ft körüli az ára.

2011. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom még ugyan nincs, a 16 hónapos fiamnak ilyet vettem itthonra, eddig gumis talpú zokniban járkált:

[link]


De én azt olvastam, hogy 6 éves korig nem szabad olyan cipőt (papucsot) hordaniuk, aminek nincs kérge. Vagyis én nem adok rá papucsot hosszabb távon. Más kérdés egy strandon, amíg ott szaladgál, én is ezt a hab papucsot nézegettem, cukik vannak belőle, de anatómiailag szerintem nem egészséges egy kisgyerek lábának. Ez csak az én véleményem.

2011. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!