Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves a lányom és nem nő a...

2 éves a lányom és nem nő a haja, mi lehet a gond vitaminhiány?

Figyelt kérdés
1 éves kora körül hullott ki a születéskori(mert az volt bőven) de az egy év alatt kb 3 centit nőtt a haja, pedig a haj 1 hónap alatt kb 1 centit nő állítólag. Gondolom egyszer megfog nőni neki is, de már úgy fésülgetném meg csatolnám a haját.
2011. júl. 26. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

nem is sűrűsödött? A fiaimnak másfél éves korukig még levágva sem volt a haja, mert nem volt mit. Csak szőr volt a fejükön. Akkor kezdett el normálisan nőni.

Ja, és nekik ki sem hullott a csecsemőkori haj, mert nem volt, csak pár pihe.

2011. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bébihajhoz képest persze sűrűbb, de dúsnak nem mondanám pár szál, pedig én és a férjem is jól elvagyunk látva hajügyileg.
2011. júl. 26. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
furának hangzik de nem vágd le neki.de most komolyan figyeld meg mlyen gyorsan fog neki nőni és milyen dús haja lesz.Fiamnak mondjuk volt haja bőven de nagyon csak foltokba.Erre fogtam levágtam géppel(imádta pedig ez ritka dolog)és pár hét alatt benőtte azokat a részeket is ahol alig volt.Mára olyan a haja mint az újságokban lévőknek.Szép sűrű és erős a haja:)))tudom hogy kislány és rövid haj ez meg az,de ha úgy is rövid neki akkor ne sajnáld.Főleg hogy nyár van nem feltünő hogy rövid haja van.Karácsonyra már csatokat fogsz neki venni.
2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!