Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki megy oviba a gyerekért?...

Ki megy oviba a gyerekért? Szülők vagy nagyszülők? Van olyan munkahely egyáltalán, ahonnan 16 órára a gyerekért lehet menni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát ezen én is sokat gondolkodtam hogy hogyan fogjuk tudni megoldani. Jövőre megy oviba a nagy (idén nem vették fel, mert itthon vagyok a picivel), a kicsit szeretném bölcsibe adni, hogy vissza tudjak menni dolgozni. mi Pesten lakunk, a nagyszülök 90 és 130 km-re. Én tömegközlekedéssel járok dolgozni, ami egy óra út, 9-17 ig. Tehát legkorábban 6ra érek haza. Az ovi, a házunktól 5 percre van. A férjem 8-17ig dolgozik. Hogy mi lesz, még nem tudjuk...
2011. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!