Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, van megtakarított...

Anyukák, van megtakarított pénzetek?

Figyelt kérdés
Ha valami nagyobb váratlan kiadás adódik, meg tudjátok oldani?
2011. júl. 26. 18:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%
Igen, van pár millióm... Meg tudom oldani.
2011. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Igen, egyrészt van egy lakásom, amit kiadok albérletbe, ezen kívül a havi bevételem 10%-át mindig különteszem.


A páromnak is több befektetése van, amik passzív jövedelmet termelnek a fizetésén felül.

2011. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nagyszülők havi kis összegekkel támogatják a lányunkat, és ha vmi gáz van, akkor az ő pénzét használjuk fel, majd visszafizetjük neki.

Szóval van is, meg nincs is félretett pénzünk:)

2011. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mióta megszületett a fiunk,lassan két éve egy fillért sem tudtunk félretenni,az összeset feléljük.ha valamennyi megmarad,akkor az tuti valami váratlan kiadásra elmegy.a gyerek előtt tudtunk kicsit spórolni,az megvan,de nem nyúlunk hozzá
2011. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, van
2011. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs.


Ja de van: az 5 forintosokat gyűjtjük :)

2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

A gyerekeknek van, amihez majd 18 évesen nyúlhatnak.

3 van.

2011. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát látom elég vegyesek a válaszok... a mi pénzügyink sajnos pár hónap alatt olyan szerencsétlenül alakultak, hogy 2 kicsi gyerekkel lassan egyik hónapról a másikra élünk, egy hiteles lakásban, egy saját autóval... pár éve ezt még el sem tudtam volna képzelni, hogy ilyen helyzetbe kerülhetünk, ezér voltam kiváncsi, általában mi a helyzet másoknál
2011. júl. 26. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Megtakarítás, jó lenne. De semmi, hónapra hónapra élünk, de megvagyunk.
2011. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs megtakarításunk sőt...hó végén már enni se tudunk szinte.

1 fiam van 2 éves.Lakáshitel, egy csomó apró hitel,rezsi.

Vagy 280 ezer forint kellene,hogy mindent kifizessünk és 180 ezer forint fizut kapunk együtt férjemmel.Ha nem segítenének a nagyszülők már sehol nem lennénk.

Most is jövőhét keddig 800 forintunk van kajára...gondolhatod egy kiló kenyér 300 forint....

Tényleg nem tudom mi lesz velünk.

Ráadásul most lehet nekem el kell mennem hosszabb távon táppénzre, mert a gyerek még nem gyógyult ki egy betegségből és nem engedi addig a doki bölcsibe,fogalmam sincs mi lesz akkor ha az én 50 ezer forintos fizum is kiesik.

A lakásból már szinte mindent eladtam ami mozdítható.

Most fog az jönni,hogy visszamondjuk a telefont meg a netet is.

2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!