Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két számomra nagyon fontos...

Két számomra nagyon fontos dologban kérném a segítségeteket! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Az egyik az lennen,hogy ismertek-e olyan orvosi műhibával foglalkozó,igazán jó ügyvédet(lelkiismeretes,nagytudásu szakember stb.)?A másik,hogy van-e valakinek(estleg családban,ismerősi körben)hyperIge szindrómás gyermeke?

Ez egy elég ritka betegség és igazolt esetben(ez sem túl könnyű)érdekelnének a tünetek!Ha esetleg nem jó helyre írtam a kérdésem bocsánat!Ha esetleg valaki tudna nekem segíteni nagyon megköszönném,nagyon fontos lenne számomra!

Előre is köszönöm!


2011. júl. 27. 09:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Már az is nagy segítség lenne ha megírnátok,hogy esetleg melyik fórumra írjam ki a kérdésemet,ahol segítenének!Köszönöm!
2011. júl. 27. 09:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nem tudok neked segíteni a válaszban, csak annyit tanácsolhatok, hogy próbáld meg a hoxa.hu-n is kiírni a kérdést, hátha ott lesz, aki tud segíteni!

2011. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia!Azért köszönöm a kedvességedet!
2011. júl. 27. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ábrahám László foglalkozik ilyen ügyekkel, biztosan sokszor láttad már a tv-ben. Keress rá itt a neten!
2011. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!
2011. júl. 27. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam én is keresgélni fórumot, de sehol semmi, csak a nl cafén volt egy, pár hozzá nem értő kommenttel. Esetleg orvostudakozo.hu-n is írhatsz egy dokinak, hogy merre tudnál keresgélni vagy kapcsolatot felvenni.
2011. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hiper-IgE, Job-Buckley-szindróma


A hiper-IgE szindróma, más néven Job-Buckley-szindróma, egy olyan immunhiányos rendellenesség, melyet az IgE-antitestek nagyon magas szintje és ismétlődő Staphylococcus baktérium okozta fertőzések jellemeznek.

A fertőzés érintheti a bőrt, tüdőt, ízületeket vagy más szerveket. Sok beteg csontozata gyenge, és ez gyakori töréseket okoz. Némelyek allergiás tünetektől, például ekcémától, orrdugulástól, asztmától szenvednek. A kezelés abból áll, hogy a staphylococcus-fertőzésekre időnként vagy folyamatosan antibiotikumot adnak. A trimetoprim-szulfametoxazol antibiotikumot gyakran adják megelőző célzattal.

2011. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!