Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos kislányom még...

14 hónapos kislányom még kapaszkodva sem megy. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Mászik, feláll, értelmileg teljesen ép.
2009. ápr. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne!!!!! Az én fiam 15 hónapos most és éppen hogycsak tárgyak mellett lépeget. Van olyan ismerősöm akinek a gyereke 2 évesen indult meg. Még biztos nem érzi olyan stabilnak magát hogy akár mégcsak fel is álljon.
2009. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. A környezetemben minden hasonló korú gyermek már szalad, így elég aggasztó.
2009. ápr. 6. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj! Azt írod, hogy már feláll,mászik...ha majd stabilnak fogja érzeni,és biztos lesz saját magában, egyik pillanatról a másikra szépen el fog indulni.

A lányom 15 hónaposan kezdett el járni, előtte ő is csak álldogált. Én semmit nem erőltettem, nem néztem azt, hogy kinek a gyereke hány hónaposan indult el, minden baba más!

2009. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled.Az én fiam még csak 10 hónapos,de már most mindenki azt mondogatja,hogy ilyen idősen már vezetve járnak a babák,sőt már maguktól is mennek a bútorok mellett.Már most teljesen kész vagyok ettől és az a sejtésem,hogy nem fog 1 évesen menni.Szóval már most ez megy körülöttünk,akkor mi lesz később.Segíteni nem tudtam,de átérzem,hogy mit érzel.
2009. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!