Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos kislányom a...

7 és fél hónapos kislányom a kiságy rácsaiba kapaszkodva fel tud állni. Kb mikorra várható a lépegetés, járás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet. Lehet hogy holnap, lehet hogy 8 hónap múlva.

Inkább most még kússzon-másszon, az jobb, még ne kezdjen el járni, bár tudom, ezt ne te vagy én fogjuk eldönteni, hanem a babád :)

2011. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kúszik is, de mászni nem tud, csak megáll négykézláb, közlekedés az hason megy.
2011. márc. 17. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen az én kisfiam is felállt, mászott, de járni csak 15 hónapos kora után kezdett. (Mi vagyunk a 8 hónapos példa.)

Akkorra már az összes ismerős baba lekörözte. :-))

2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kislányom már 5 hónapos kora óta kúszik, mászik. 6-7 hónaposan állt, és ült fel. Most olyat csinál hogy 3-4 lépést az ágy mellett meg tud tenni ha valamit nagyon el akar érni. De én még nem nevezném határozott lépegetésnek. De szerintem ez is mint minden nagyon gyerek függő.
2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislányom kb ennyi idősen állt fel és 11 hónaposan kezdett önállóan járni! Ügyes kiscsaj a babád!
2011. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónaposan ült, 5 hónaposan forogva közlekedett, 6 hónaposan felállt, 6,5 hónaposan mászott(a kúszás kimaradt) 7 hónaposan bútorok mellett ment, 9,5 hónaposan tette meg az első önálló lépéseit. Most 10,5 hós lesz lassan és a lakás már végig járja, de csak itthon, ismeretlen környezetben nem szívesen megy önállóan még.
2011. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7 hónaposan felállt,13 hónaposan járt.
2011. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet következtetni.

Kislányom 9,5 hónaposan kezdte ezt el.

Kézen fogva lépegetés 14 hó, kapaszkodás nélkül állás 15 hó, és 16 és fél hónaposan indult el.

2011. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kézen fogva lépeget...

köszi a válaszokat!

2011. márc. 18. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!