Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves gyerkőccel...

3 és fél éves gyerkőccel indulnánk kirándulni, Magyarországon, van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel,ami egy ekkora gyereket érdekelhet!Előre is köszönöm!
2011. júl. 27. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ők még nagyon nyitottak. Mindenesetre másfelé vinném, mint ami otthon van. Mi pl. Alföld közepe és Balaton, hegy, vár irányába megyünk. Termálfürdőket hanyagoljuk, az itthon is van dögivel. Ti merre laktok?
2011. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zalában,tehát a termál kizárva.Balaton sem újdonság,50 km tőlünk,oda bármikor eljuthatunk.Nekem konkrétan Eger és környéke tetszene,de nem tudom,ott van-e valami ekkora gyerkőcnek.
2011. júl. 27. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Eger, Szilvásvárad, vagy még inkább Miskolc nagyon jó választás!

Miskolcon van állatkert, vár, vízesés, barlang, kalandpark, bob, kisvonat, stb.

Vagy pl. Egerben a vár, Nyíregyházán állatkert, kisvonat.

2011. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jónak tűnik.Eszembe jutott még Esztergom és környéke.Ott esetleg valami?
2011. júl. 27. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem voltaotk sehol??
2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk nyaralni két gyermekkel (4 és 1 évesek)Egerben.Nagyon tetszett a nagynak.Egerben a vár, a Minaret, utóbbit többször is megmászta.Városnéző kisvonat volt, ami nagy élmény.Illetve a strand, ahol volt vizi aerobik gyerekeknek.Szilvásváradon a kisvasút,a bobozás, póni.Noszvajon a vizibiciklizés.Felsőtárkányon szintén kisvasút, park, tó, piknik.Na meg Egerben maga a város.Sokat motorozott, ahol nem volt macskakő.Imádta a lejtőket.Agria park játszótér, Érsek kert játszótér, szőkőkútak, mind-mind nagyon tetszett neki.Rengeteg élménnyel gazdagodott.
2011. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jól hangzik!

De igen,voltunk már sok helyen,kedves nem tudom hányadik...Nem gondolod,hogy csak itthon ülünk?Azért az egész országot még nem jártuk be...

2011. júl. 28. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
esetleg Pécs és környéke?
2011. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi,azt hiszem Visegrád és környéke lesz!:)
2011. júl. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!