Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe is viszitek a drága...

Bölcsibe is viszitek a drága pelenkát, vagy oda kicsit olcsóbb is jó?

Figyelt kérdés
Sűrűn cserélik ugyanis, és 2-3 órát a huggies is kibír, és jóval olcsóbb, mint a pampers, amit itthon használunk. Itthon szükség szerint cserélem.
2011. júl. 27. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem a pelenka ára a döntő. Én azért a Pamperst viszem a bölcsibe is, mert csak azt bírja a bőre. Ha bírna a bőre olyan olcsóbb pelust, ami jól használható, akkor valószínűleg otthonra is és a bölcsibe is azt vinném. Kit érdekel, hogy más mit gondol?!
2011. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért cserélik a bölcsiben 2-3 óránként, mert a pisiben lévő ammónia kb. 3 óra elteltével megkezdi lebontani a pelus nedvszívó anyagát, amiből ezáltal olyan vegyületek keletkeznek, ami káros a babára. (A Nők Lapjában volt annó egy cikk, ami ezzel a témával foglalkozott.)

Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nálunk minden gyerekre a saját pelusát adják, így én oda is olyat vittem, amit itthon is használtunk.

2011. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak akkor cseréleik, ha szükséges. Spórolnak a szülőnek. Én is olyat viszek, amit itthon is használunk.
2011. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is cserélik ha kell, ha nem.

persze evés előtt is, és az én gyerekem ebéd után mindig kakil, tehát az a pelus kb. félórát van rajta, pedig külön kértem, hogy előtte neki ne cseréljék ki, felesleges...

most bella háppy-t vittem oda is, mert itthon is csak az volt, de fogok venni narancssárga pampers-t, mert 2-3 órát az is kibír. éjszakára itthonra marad a bella.

2011. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom bőre sem bírt minden pelenkát, vittem hát a drágát, amit a dadusok szépen ráadtak más gyerekére ha elfogyott a pelusuk. Aztán persze ha a mienk fogyott el ezért előbb, ráadták egy másik gyerek pelenkáját amitől ha szerencsénk volt nem pattogott ki a popsija.
2011. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!