Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes drága cipőt venni a...

Érdemes drága cipőt venni a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Most megyünk majd szeptemberben csak, de már agyalok össze vissza, meg ha van egy-egy jobb vétel azt előre is meg szoktam venni, hiába nem méret. Most olvasgattam olyanokat, h pl nem igazán figyelik, h a gyerek az arra odatett cipőjében motorozzon az udvaron és ezért van h a vadiúj csukájának csapja le egy nap alatt az elejét, aztán anno emlékszem h öcsém 1000 ft-os cipőjét első nap lenyúlták a bölcsibe, pedig rendes környékre járt. Persze a lába fejlődése érdekében meg kell venni a rendes cipőt, de azért ezek nem olcsó darabok......vélemény?
2010. ápr. 8. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az én fiamból indulok ki akkor egyértelműen nem érdemes. Havonta új cipőt kellett venni, mert tönkretette az udvaron játszás közben. Pl.: motorozással.

Nem voltam hajlandó minden hónapban drága cipőt venni, mert azt nem lehet anyagilag bírni.

2010. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább legyen több olcsóbb cipője. Nem azt mondom, hogy ócska minőségűek, mert olcsón is lehet jó cipőket kifogni, de mi is elég sok cipőt vettünk, mert nő a lábuk, és például egyetlen 6-7 ezer forintos cipőt vettem a lányomnak, de az még most a harmadik gyereknek is jó, mert azt csak tanácsadásra, mamákhoz, vásárolni adtam rá. Bölcsiben, oviban jobb a strapálhatóbb szerintem.
2010. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig teszveszen, vaterán keresek olyan jó minőségű (Zetpol, Clarks stb.) cipőt, amin látszik és írják, hogy nagyon keveset használták, nincs eltaposva, viszont a bolti ár töredékéért megkapom. Így nem sajnálom annyira. Szerintem főként bölcsibe nem érdemes drága, vadiúj cipőt venni a gyereknek. 22 hónapos kislány anyukája.
2010. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, végül én is arra az elhatározásra jutottam, h legyen egy rendes cipője a gyereknek, a bölcsin kívül, aztán oda meg több olcsóbb, amiért nem annyira kár
2010. ápr. 10. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az asso meg a linea cipők orra gumis,ideális a motorozáshoz,én ilyeneket vettem 2-3 ezerért a teszen, a bolti ára 7-10 ezer ft,és a legtöbb szinte új .Benti cipőnek pedig siesta szandált veszek kizárólag, otthonra is.
2010. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! az asso-t én is nagyon szeretem! szép napot mindenkinek!
2010. ápr. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!