Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik már dolgoztok...

Anyukák akik már dolgoztok van olyan amit úgy éreztek, hogy a 3 év alatt többet kellett volna tennetek?

Figyelt kérdés
Telnek a napok nemsokára 2 éves lesz a fiam ,ha jut rá eljárkálunk itthonról de a mókuskerék forog és ha nem jön össze a tesó bizony munkát kell keresni ! Már látom magam előtt ,hogy visszasírom ezeket az éveket még akkor is ha olykor nagyon nehéznek tűnik !Innen mit tennél másként ?
2011. júl. 27. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ln még itthon vagyok, és nekünk jön is a tesó.

Tudom,hoyg azt fogom bánni,hoyg túl keveset vittema játszó térre. Ez azért van mert én utálom,és a világ végére is elviszem a gyerket, rendszeresen csinálok neki més programot, de oda utálok menni.

De ő meg szeret.

2011. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

én most sportolok a harmadikra. :)

egyszerűen csak nem fűlik a fogam amunkához újra.

a kisfiam születése után döbbentem rá, hogy mennyire szeretek itthon lenni. imádok a gyerekekkel foglalkozni, nem fáraszt a házimunka, nem érzem magam bezárva, olyan igazi régivágású anya vagyok. ha megtehetném, életem végéig lenne kisgyerek mellettem. szerencsére a férjem is nagy családban gondolkodik, de azért 4nél biztosan megállunk :)

2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Én is pont ebben a szituban vagyok :/

1 hónap múlva tölti a kicsim a 2 évet és már munkát keresek, de akarok második babát is, csak a férjem nem akarja addig amíg nincs munkám. (csak ki ne csússzunk az egy évből)

Sajnos a GYES kevés, de ha meg dolgozni megyek és terhes leszek, attól tartok el fognak küldeni. (ugye azt nem tehetik meg, csak akkor ha pl a szerződésem csak pár hónapra szól eredetileg is?)

Én most úgy vagyok a dolgokkal, hogy sokmindent szeretnék itthon csinálni, de a legtöbbhöz pénz kell, azt meg nem szórhatom. Most azt találtam ki, hogy jövőre tényleg felvételizek valahová, hogy végre ez az álmom teljesüljön. Más most nincs tervbe (azt leszámítva, hogy jövőre meg építkezünk...) Sokszor sütiket, meg tortát sütök, nézek 1-1 filmet, meglátogatjuk a dédi mamát, könyvet olvasok nekem most ennyi a szórakozás.(persze ha kész vagyok a házimunkákkal) Ja és munkát keresek... :)

2011. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 3 hete dolgozok ujra. A 2,5 éves kislányom bölcsis.

Még nem sirom vissza az otthol töltött időt, bár most beteg vagyok és igy kell dolgoznom, de nincs aki helyettesitsen.

Jó emberek között lenni, pénzt keresni. A lányom is unatkozik már otthol. De azt bánom, hogy nem találkoztam többet a régi barátnőimmel, mig volt rá lehetőségem, és nem tanultam angolul, és nem tanultam meg vezetni. Ezekre most nincs egyáltalán időm, munka-haza, munka-haza. Az este meg nagyon gyorsan elmegy, örülök ha játszhatok kicsit a gyerekkel. Hétvégén meg viszik a nagyszülők, hol egyik, hol másik.

Mi is tervezünk még egy babát, de még nem. Sajnos nem kertes házban élünk, hanem kicsi lakásban, és örülök, ha nem ülünk a 4 fal között, bár szeretek otthol lenni.

Nagyon megváltoztak a dolgok, de hamar megszokta mindenki az uj felállást.

28 éves dolgozó anyuka :)

2011. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
No akkor, hogy a kérdésre is válaszoljon valaki: én is (hasonlóan az elsőhöz) a játszóteres programot helyeztem volna jobban előtérbe. Én is úgy vagyok vele, hogy bármit, csak azt ne. Ezen kívül nem jut eszembe más, amivel többet kellett volna tennem. Talán még a falovacskás foglalkozások, azokra járhattunk volna többet, de hasonlóan vagyok vele, mint a játszótérrel. Ezt a kettőt leszámítva itthon, és úgy egyébként is a lányom "szolgálatába" állok, tehát első Ő és utána jöhet csak a házimunka stb... ezen utólag sem változtatnék.
2011. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy értelmetlen kérdés, ne bántsd magad ilyenekkel. Megtettél, amit csak tudtál, nem? Mindig azon igyekeztél, hogy neki a legjobb legyen, boldog babakora legyen, ebben biztos vagyok. Akkor miért gyötröd magad?! Utólag már persze, hogy jobban látja az ember, hogy kellett volna. (Az azért nagyon gáz, ha valaki azért szül, mert nem akar dolgozni, csak babázni. Aztán meg sír, hogy egy fizetésből kell hármat fölnevelni és az államot hibáztatja -brrrrrrr.)
2011. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!