Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor van a bölcsődékben a be...

Mikor van a bölcsődékben a be beíratás? Mikortól kezdik a beszoktatást? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Jövőre egyszerre kell megoldanom a két gyermek beszoktatását. A nagy már óvodás lenne, de helyhiány miatt idén nem vették fel. A kicsinek itt helyben nincs még bölcsőde, gondoltam a férjem munkahelyéhez közel íratnám be. Van azért rá esély, hogy felvegyék? Viszont ha az is csak szeptembertől kezdődik nem tudom majd megoldani, mert pedagógus vagyok (tehát nekem is szeptemberben kell kezdenem) és a helyi óvodában is csak szeptembertől van a kezdés. Egyszerre két gyereket beszoktatni?
2011. nov. 7. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A bölcsis beszoktatás szeptemberTŐL van. Nem szept.ben szokik be minden kicsi, hanem egy-kettessével. Nálunk kéthetente 2, mivel 2 gondozónő van és egy gyerekre 2 hetet szánnak max. Szóval, ha Te azt kéred (és a többi szülővel is meg tudtok egyezni) akkor simán kezdheted később, nov-ben is. Mi pl. hiába kezdődik a bölcsis tanév szept.ben, mi januártól szokunk.
2011. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az sem a legjobb, mert addig sem tudom hova tenni, nekem szeptembertől kezdenem kéne. Ezért reménykedtem, hogy kezdheti előbb talán.
2011. nov. 7. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk - Kecskemét- aug. 15. volt az első időpont, amikor lehetett szoktatni a gyereket. Szerintem erre kérdezz rá a bölcsiben.

2011. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


Egyébként a beíratás tavasszal van, már ott és akkor megkérdezik, hoghy mikortól vinnéd a gyereket.

2011. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát nem lesz egyszerű!!!
2011. nov. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!