Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyünk a 3 éves kisfiúnkn...

Mit vegyünk a 3 éves kisfiúnknak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Semmi ötletünk nincs,mert nem érdekli semmi... Van szerelős játéka,építő játék,milliónyi autó,rajztábla,nyomda,gyerek laptop,kártyák,társasjáték,bicikli,motor,hinta,csúszda,stb-stb.. Bocs,h leírtam,de ezeket legalább ki lehet húzni,és hátha segít az ötletadásban...

Ezekután fogalmunk sincs mit lehetne venni egy 3 éves kissrácnak (20-án lesz 3)!!!! :(

Mit tudnátok ajánlani?

Minden választ,segítséget köszönünk.


2011. júl. 29. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én gyurmát vennék neki :)
2011. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tortát. :D

Vigyétek el állatkertbe vagy vidámparkba, csak azért ne vegyetek egy újabb játékot, hogy az is csak porosodjon.

2011. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ohh, bocsi, azt kihagytam a listáról!!! :) Van neki az is,de nem érdekli,néha szoktunk,de eldobálja,aztán feledésbe merül. :(

Azért köszi

2011. júl. 29. 22:10
 4/14 anonim válasza:
Vegyetek egy szőnyeget amin ilyen város minta van tudod út épületek meg stb.
2011. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tortája lesz. Én sütöm neki,vagy Villám McQueen lesz,vagy Thomas torta..Egyik nap azt kéri,másik nap mást. :)

Szerintem is elrontottuk azzal,hogy megvettünk neki mindent..

Az állatkerten gondolkoztunk mi is,nem voltunk még vele,de viszont a Tropicarium is szóba jött.Ez utóbbi vajon érdekelné?

És mondjuk a kedvenc mesehőst ábrázoló ágyneműhuzat garnitúra milyen lenne? Vagy vmi ilyesmi?

2011. júl. 29. 22:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves Harmadik válaszoló: olyanunk is van :) Huu,ezekszerint tényleg van már neki minden.. Akkor nem csoda h nem érdekli semmi :(
2011. júl. 29. 22:13
 7/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok. A nővéremék "rontották" így el a fiúkat (most 13 éves), mindent megvettek neki születése óta, de tényleg olyan szinten, hogy mi, a többi családtag voltunk kínban állandóan, mert tuti, hogy amit vettünk neki, az már volt neki :(


Aztán egy időben rájöttem, hogy az ajándék csomagolópapírjának örült a legjobban, mert abból kivágta ollóval a micimackót, meg egyebeket, ami a csomagban volt, meg se nézte.


Ekkor beszéltem a nővéremékkel, h ez így nagyon nem lesz jó... Belátták, visszavettek a tempóból, és egy csomó mindent felraktak a padlásra.


Most, így 13 évesen eljutottunk odáig, (hálistennek), h mindenkitől egy apróságot kap (2.000 Ft körülig bezárólag), és már egy DVD-nek is iszonyatosan tud örülni :))


Ha más nem, vegyetek neki egy zacskónyi lufit, fújjátok fel mindet és ugráljatok benne. Lényeg, h különleges legyen, és élmény legyen, ha már tényleg ennyire ún mindent :)

2011. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez a szitu nálunk is. Nagyon sok játékok vannak kisfiamnak, de azért szerencsére eljátszik velük sokáig. Én így voltam tavaly, hogy mit vegyünk szülinapjára. Most már könnyebb lesz, Ő dec-ben lesz 3. Igaz még nem gondolkodtam rajta, mert addig még sokat változhat, és tudni fogom mit kap majd. Nagyon szeretik a zenés játékokat, pl: szintetizátor. Kisfiam nap, mint nap azzal zenél. :) Nagyon szeret meséket nézni,pl: Lúdas Matyi, Tom&Jerry, Thomas,Micimackó. Én mindig olyan játékokat vettem neki, ami biztosan nincs. Autó rengeteg, sokat kapott nagyszülőktől, keresztszülőktől, tőlünk.

Igazából Te ismered a kisfiadat, mennyire fejlett, miket tud már, próbálj olyat venni, ami hasznos, leköti, sokáig tudjon vele játszani, esetleg tanulhat belőle. Konkrétan most nem tudok írni olyan valamit, mert nehéz, tudom.

Ha sikerült, feltétlen írd meg!!! :)

Egyébként az én fiam nagyon örül új ruhának, cipőnek! Neki az is nagy ajándék. Főleg, ha Verda,vagy Thomas, vagy éppen valami más mesefigura van rajta.

2011. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Váo,ez jó.Lufikat úgy is szereti,csak nem szoktunk neki venni.Nem kiszúrásból,hanem nem jut eszünkbe,ő meg nem szól. :S Köszi,ez szupi ötlet.

Nem akartuk mi elrontani,azért annyira nem vészes a helyzet,már pár hónapja nem kapott játékot,direkt ezért mert nem tudunk neki már mit venni.Anyám is mindig mondja,h mindig megvesszük előttük amit ők szerettek volna.... :)

2011. júl. 29. 22:23
 10/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk ilyen zenés vmin nem is gondolkoztam.Hiszen van nekünk rendes,felnőtt szintetizátorunk,még meg nem untuk és el nem raktuk a szekrénybe,mindig nyomkodta.Mai napig emlegeti,h zongora,hol van? Na alakul a választék :) Köszi Nektek.

Jöhetnek még ötletek. Mindig tanul az ember.Nekem mániám,h mindig meglepjem vmivel a gyereket.Van egy 5 hónapos kislányunk is,neki is vennék már dolgokat,de vele már máshogy fogom csinálni. :)

2011. júl. 29. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!