Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan anyukákm akiknek kislány...

Olyan anyukákm akiknek kislányuk a vékonyabb kategóriába tartozik, hol vesztek neki nadrágot?

Figyelt kérdés

Kislányom 22 hós, szobatiszta és 80-as nadrág kell neki. Ja és 10 kg.

Öszre és télre farmert szeretnék neki, de az ekkora nadrágok általában még pelusos babákra készülnek a 7végén is akartam neki venni, de szörnyű volt.

Van valami ötletetek??

Köszi


2011. aug. 2. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nadrágtartó?
2011. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a 80-as nadrágot valóban pelusosokra készítik. az asszem 1-másfél éveseknek van.
2011. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

van, de az nem megoldás. nem csak a derekán van probléma.

Nem "tölti ki" a pelenka helyét!! tehénen a gatya! Mintha pár számmal nagyobb lenne.

2011. aug. 2. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:
harisnya agy cicanadrág ruhával/szoknyával
2011. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2,ra: tudom, de sajna tölem örökölte a rövid lábait és ekora kell rá, de nem adhatom rá így. Eddig mindig csinin öltöztettem. Jó nem azt mondom, hogy "feszüljön", de azért ez a 7végi próba durva volt. :-(
2011. aug. 2. 15:21
 6/14 A kérdező kommentje:
3.ra: Igen ez megoldás, ez is van, de ha már csak 15-10-5-0--10 fok lesz??
2011. aug. 2. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meg egy csomó olyan nadrágot fogtam már ki, amik a husi lányomra nem jók, vékony kislánykára inkább.


Pl. a c&a-sok között voltak ilyenek, meg Next is

2011. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyan ezzel a problámával küzök az ugyanennyi dős lányommal kapcsolatban aki ugyanennyi kiló!

Kis vékonyka, és az a nadrág ami hosszban jó álátalában túl bő derekú.


Nekem erre 2 megoldás vált be eddig:


1. Nagyon sok nadrágot egyesével vadászok le a teszveszen fillérekért, méretek alapján. Csak gumis derekút veszek meg párszáz forintért, ha nem jó rá akkor nem bukok sokat.


2. A másik,hoyg szokott itt nálunk piac lenni heti kétszer, oda kimegyek, és viszem a centimet, és addig keresgélek míg nem találok rá valót.


Kész rémálom.

Ráadásul úgy szobatiszta,hogy azért egyszer-egyszer vannak rosszabb napok,olyankor előfordul baleset,és már előre rágódom mit adok rá mert minden leesik.

2011. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pont a c&a-ban jártunk így, de lehet csak rosszat fogtunk ki, bár a pelus helyét akkor sem fogja..

A next-et meg csak pesten lehet kapni... :-(

2011. aug. 2. 15:26
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó: Sajnállak nagyon, vagyis 1üt is érzek!!

És is teszezek, de már nem merek semmit próba nélkül megvenni. :-(

2011. aug. 2. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!