Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisiskolások szülei! Ti...

Kisiskolások szülei! Ti viszitek valamilyen korrepetálásra a gyermekeiteket?

Figyelt kérdés

Miből korrepetálják?

Titeket zavarna, ha fiatal (17-20 éves) lenne a tanára? Persze teljesen felkészült, komoly érett viselkedésű ember.


2011. aug. 2. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár az én fiaimat nem kell korrepetálni,de engem nem zavarna ha fiatal a tanár,valószínűleg jobban megtalálnák a közös hangot.
2011. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szüksége lenne rá, vinném. De első körön megpróbálnám magam megsegíteni (tanár vagyok). Ha viszont nem értek a témához, biztos nem bíznám egy másik szakképzetlenre.
2011. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt szükség korrepetálásra.Mondjuk, én magam tanítónő vagyok, ha kellett, én segítettem a gyerekeimnek. Viszont olyan valakit, akinek semmi előképzettsége, módszertani ismerete nincs, nem bíznék meg azzal, hogy korrepetáljon. Hiába jó valaki egy tantárgyból, hiába érti az anyagot, ahhoz, hogy azt másnak megfelelően át tudja adni, nem árt némi pedagógiai, módszertani ismeret..
2011. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy jól megvannak-e együtt. Sokat számít, hogy a kisgyerek, akit korrepetálnak ne csak kényszernek és problémának élje meg, hanem érezze is jól magát az adott illetővel és oldott legyen, hogy tudjon kérdéseket feltenni.
2011. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!