Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahhoz hogy magas GYED-em...

Ahhoz hogy magas GYED-em legyen 180, vagy 365 ledolgozott nap kell?

Figyelt kérdés
Melyik van most érvényben? a két gyerekem születése között nem mentem vissza dolgozni és lótúró TGYÁS-t és GYED-et kaptam. Most visszamegyek a 3. baba előtt melózni, de kérdés, hogy magas TGYÁS-hoz és maximum GYED_hez mennyit kell dolgozzak?
2011. aug. 2. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy egy év kell, és magas fizetés!És akkor lesz magas a tgyás és a gyed!
2011. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Azt elfelejtettem kérdezni, hogy mennyi tgyás és gyed-et kaptál a másodiknál, és mennyit az elsőnél! Most várom a második babámat és én sem megyek vissza dolgozni!bocs az offért!
2011. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól tudod. A 365 nap ahhoz kell, hogy egyáltalán kapj Tgyást és Gyedet. Az, hogy mennyit kapsz, az meg a fizetésedtől függ, nem a ledolgozott napoktól.
2011. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az elsőnél a TGYÁsom olyan 240ezer volt, most a másodikkal 70 körül volt, a GYED-em meg most olyan 60 :(((((((((((
2011. aug. 2. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
És mennyi volt az elsőnél a gyed? és mennyi ideig voltál gyesen? Én kb. fél évet leszek szülésig! Bocs a sok kérdésért!
2011. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, de én is csak innen még, hogy 365 biztosításban töltött nap kell ahhoz, hogy kapj tgyást és gyedet. (ez megvan, mert az ellátásokból is vonnak biztosítást) és 180 naptári nap jövedelem kell ahhoz, hogy abból számolják a tgyást. A 180 napban benne van a szabi, munka és a betegszabi (15 nap, ami terhesség esetén nincs).
2011. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És mennyi volt az elsőnél a gyed? és mennyi ideig voltál gyesen? Én kb. fél évet leszek szülésig!


elsőnél a gyed a maximum GYED volt (annak van plafonja, a TGYÁS-nak nincs) olyan 75 körül volt.


Nem voltam egy percig sem GYEs-en mert a nagy még csak 1.5 éves volt mikor a kicsi megszüeltett, így lemondtam a GYED-et a nagyról és kértem a kicsi után a TGYÁS-t , az uis több.

2011. aug. 2. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy akkor kapsz gyedet, ha legalább 365 napot dolgozol, de ahhoz hogy megkapd a baba 2 éves koráig kb 500 napot kell előtte dolgozni
2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kaptam választ egy szakértőtől: A jelenlegi szabályozás szerint 180 bérezett napodnak kell lennie, tehát ha elkezded kivenni a szabikat, utána bizony még dolgoznod is kell, hogy összeszedd ezeket a napokat, s jogosult legyél a magas TGYÁS-ra és a maximális GYED-re. A 365 nap biztosítási időd megvan, hiszen az ellátások révén ez nem kérdéses.
2011. aug. 3. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Ki jogosult a Gyed igénylésére?

Gyedre akkor jogosult a biztosított szülő, ha a gyermekgondozási díj igénylését (szülő anya esetében a szülést) megelőzően két éven belül 365 naptári napon át biztosított volt.

A 365 biztosított napba a közép- vagy felsőfokú oktatási intézmény nappali tagozatán egy évnél hosszabb ideje folytatott tanulmányok idejéből 180 naptári nap számítható bele.

(vagyis a tanulmányi idő mellett legalább félévet dolgozni is kell)


Meddig jár a GYED?

A Gyed a gyermek max.2 éves koráig folyósítható.

A Gyed folyósításnak ideje a biztosításban eltöltött időtől, függ.

Ahhoz hogy a maximális (gyermek 2 éves koráig) időre járó Gyed-ben részesüljön az igénylő, a szülést megelőző 2 éven belül 562 nap-, ha az anyuka a Tgyást 28 nappal korábban igényli, akkor 590 nap biztosításban eltöltött idővel kell rendelkezni.

2011. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!