Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerkőcöd mivel játszik...

3 éves gyerkőcöd mivel játszik? Mi köti le?

Figyelt kérdés

Főleg benti játékokra gondolok.Kint el van a homokozós játékokkal és a futóbiciklivel, de oda bent nem talál magának semmit.Lehet hogy nem neki valók vannak.Peddig olyan sok mindene van.

Amúgy kislány, de fiús válaszokat is várok, mert fiúcskám is van.


2011. aug. 2. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sok odabenn a játék? Ha nagyon sok játéka van, az is megzavarhatja, hisz az ő figyelmük még hamar elkalandozik, elterelődik. Tudod: a bőség zavara..

Ha ez a helyzet, tedd el a játékok egy részét és csak kevés maradjon elöl! Így könnyebb lesz a választás és tovább fog játszani 1-1-gyel. [link]

Az enyém is kislány, a hó végén lesz 3 éves. ő nagyon jól elbabázik, babakonyházik, szokott gyurmázni, rajzolni, építeni a kockákkal.

2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet a bőség zavara van.Mert olyan a szoba mint az ovoda.

Pedig már sok mindent elraktam.Ami bejön, az a babakocsi és a baba tologatása.És a ,,smink cuccai"-ahogy ő mondaná.

Egyszerűen nem tudja magát lekötni.Most lesz két hét múlva a szülinapja és azt sem tudom mit kapjon.

2011. aug. 2. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:

A tiéd hányadikán született? Az én lánykám 28-án.

Nálunk nincs sok játék elöl, mert ha kint marad több, ő is csak szétpakol mindent, de igazi játék nincs..

Igen, a sminkelés nagyon megy az enyémnél is :) Főleg, hogy a 16 éves nővérét utánozza :)

2011. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiaim vannak:)

Bent is van motor, taxi, néha rápattannak.

Nagyon szeret rajzolni, gyúrmázni, festeni és mostanság a plüss állatokat pakolja az ágyba, és velük beszélget. De szeret a konyhában segíteni, teregetni, bármi.

A kirakók is érdeklik, könyveket lapozgat, mesél, ilyesmi.

Ja, és ugrál:)

Ő 3 éves volt tavasszal.

A tesó kisebb, de ő is hasonló már most, csak őt a logikai játékok jobban érdeklik.

2011. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16-án lesz azsülinapja.(az enyém is,de ezt már annyira nem szeretem említeni.Már nincs varázsa)

Ahogy észrevettem szeret olyat játszani hogy beszélgetnek egymással a babák.Meg ilyesmi szerepjátékokat.

Az én lánykám is szereti a teregetést.

De milyen értelmes játék van még?????Amivel leül játszani??

2011. aug. 2. 23:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szeptemberben lesz három. Nagyon szeret krétázni a táblán, vagy mágnesezni a túloldalán. Ezzel jól elvan egyedül. Szintén babakonyha, trambulinozás zenére, gyereklaptopon zenél, fagyöngyöt fűz, szeret velünk memóriajátékozni. Ha végképp nincs ötletünk és bent kell lenni, akkor pl nemcsak este szokott fürdeni a kádban, hanem délelőtt is, mert ott kb egy órát is eljátszik az edényeivel, főz, stb. Vettünk neki kis egyszerű Simba kosárpalánkot kis labdával, felszereljük bárhová a lakásban, pl a csempére is, és ott dobálja a labdát. Rossz idő esetén mi a szobában is szoktunk piknikezni, megterítünk oda, stb., nagyon jó játék babákkal, plüssökkel. Szülinapra mi pötyijátékot, nyomdát, könyveket veszünk neki. Ja, és az oviba szükséges dolgokat: tornazsákot, takarót párnával, tornacipőt.
2011. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lego, házat építek neki, és a babàkkal állatokkal játszunk higy kijön bemegy alszik eszik ...

Pónikkal játszik, barbival, orvosi készlet, eperkés hercegnős könyvek! Matricázik, rajzol, vannak szuper kimosható filcek!

Játék konyha, mosógép vasaló porszívó! De kedvenc mesehősös tányérkészletnek is örülhet!

2011. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam nagyon szeret filctollal színezni, és elég ügyesen is csinálja. Beszélget, ill. szinkronizálja a plüssöket, Duplo-figurákat. Kocsikat tologat. És ami nagyon bejön most, az a kirakó. Most kapott egy dobozban 4 db 12 darabos kirakót. Sokáig egyedül pakolássza őket, szétszedi, összerakja. Olvasgat a plüssöknek olyan könyveket, amiket már sokszor elolvastunk, így nagyjából tudja a történetet, és sok részt fejből szó szerint mond.
2011. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jókat írtatok.Az orvosi műszerek, a nyomda és a gyurma kivételével mindegyik van.Ezek egynek jók lesznek.

Olyan kirakót akartam venni ami nagy és fából van mert akartont szétszedi.Olyanon gondolkodtam még,hogy vmi zenés dolog, pl:zongora.De nem az nagyoknak való hanem amihez lehet mikrofont is csatlakoztatni.Szeret énekelni.De lehet ez nem jó ötlet.

2011. aug. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!