Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mozgást/sportot ajánlot...

Milyen mozgást/sportot ajánlotok 3 és fél éves lányomnak?

Figyelt kérdés
19kg. Szeptmbertől ovizunk, gondolom ott is többet mozog majd mint itthon, csak félek az elhízástól.
2011. aug. 3. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sétáljatok sokat a lakóhelyeden! Ugráljatok, táncoljatok zenére otthon. Vidd el úszni uszodába. Mégis milyen sportra gondoltál?
2011. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Játszótér, meg amit az első írt.
2011. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még vigyázni kell a "sportolástól" mert nagyobb kárt okozhat, mint hasznot, ha rossz kezekbe kerül.

Ezért inkább a sok szabadtéri játék, kirándulás.

2011. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az úszás jó ötlet, esetleg még néptánc, és persze sok kinti játék.

Én inkább az étrendjére figyelnék jobban oda, ha kell kérj segítséget dietetikustól.

2011. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiscsoportban még nem nagyon ajánlanak semmilyen kötött mozgást.

Most volt kiscsoportos a kisfiam és hiába indult pl. úszás szept-ben, márc-ban már csak kb. 3-an jártak a 30-ból.

Nálunk volt az oviban van fejlesztő torna, de oda is csak azért írattam be, mert az ő óvónénije tartotta.

Igazából 5 éves kor körül lehet komolyabban venni a sportot.

2011. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen sportot nem javasolnak ilyen kicsiknek. Valami játékos torna? Meg sok séta, futkározás, biciklizés, játszótér... Ennyi bőven elég nekik. Ha normálisan eszik és mozog, akkor nem fog elhízni szerintem. Milyen magassághoz ennyi a súlya egyébként? Én kislányom is 18 kg, ő is 3,5 éves. Ő 107 centi, kimondottan vékony, de nagyon izmos.
2011. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!