Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mese filmet ajánlotok...

Milyen mese filmet ajánlotok 20 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
miért is kell 20 hónaposan tv-t nézni?
2011. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent. Még ne nézzen filmet,különben sem értené.
2011. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem szokott ugy tv-t nézni,mint mi,csak ha leköti miért ne?

Nem az ilyen véleményekre voltam kiváncsi.

2011. jan. 20. 20:52
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Megjelentek a tökéletes szülők:)

Gondolom nem egész nap a tv előtt akarod ültetni.

A lány mesékben nem igazán vagyok otthon, mivel fiam van, de próbáld ki a Dóra, a felfedezőt, a Fifi virágoskertjét.

Ezek aranyosak és jó dolgokra tanítanak legalább.

Azért ne vidd túlzásba, tényleg kicsi még!

2011. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha van Jim Jam adód,akkor az azon lévő meséket nyugodtan nézheti.Pl.Bob a mester,Sam a tűzoltó,Thomas a gőzmozdony,Oswald,Mio Mao(lányom kedvence).

De ha dvd szeretnél venni,akkor sztem a Kis Vakond,Kockásfülű nyúl,Tóbiás stb.

Első kettőtől kérdezném mindenféle kötekedés nélkül,hogy amikor ők kicsik voltak,nem nézhettek mértékkel!tévét?Miért kell ennyire elítélni,ha nekivaló műsort néz rajta?Amiket én felsoroltam azokból tanulni is lehet.

A tévézés akkor baj,ha amúgy nem foglalkoznak a gyerkőccel,de gondolom itt nem erről van szó.

2011. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete van az hogy mindig a tv-t nézné,szól ha felkelünk hogy kapcsold,ráadásul ha nem kapcsolom,tudja holkell a tévén.A reklámokat azt imádja akkor minden más elvan felejtve,de nem nézi egész nap,féltem a szemét.Csak gondoltam ha mesét teszek be,akkor nem ezekez a reklámokat meg filmeket látja hanem a szép mesét.
2011. jan. 20. 21:00
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk Halász Judit: csiribiri koncertfilmje volt sokáig a nyerő. Majd jöttek a hülye Teletubbik, majd Dóra. Őt követte Bogyó és Babóca. Na és ott van még Charley és Mimo és újabban Pettson és Findus. Most 26 hós és minden nap egy kicsit nézheti csak a Tv-t, lefekvés előtt max. 1 óra. Szerintem ezzel semmi gond, egy kicsit ő is megnyugszik és könnyebben megy az alvás is.
2011. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Első kettőtől kérdezném mindenféle kötekedés nélkül,hogy amikor ők kicsik voltak,nem nézhettek mértékkel!tévét?"


Nem tartozom az első két válaszoló közé, de azért válaszolnék erre a megjegyzése.

Én 21 éves vagyok, de az én gyerekkoromban sem volt még egész nap adás a tévében így nem, nem igazán volt megszokott állapot, hogy mesét nézünk. Max esti mese, az mindig volt.

És ebben igazad van. Nem tartom jó dolognak, hogy egy kicsi gyerek a tv előtt üljön, de az a napi 20-30 perc mese nem fog megártani neki. Persze ha olyat néz ami valóban neki való (szerintem a Dora-hoz is kicsi még, de a kockás fülű nyúl vagy a kis vakond már belefér)

Persze azt jó ha tudod kérdező, hogy ha te olvasol mesét az sokkal jobban fejleszti a gyereket, szóval a mese hallgatás ezen módját se hanyagoljátok.

2011. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Próbálom mindig elvonni a figyelmét,de sokszor hisztizik,ma este is olvastam neki mesét,állatos könyvet nézegettünk.

Az utolsó válaszolótól megkérdezhetem,hogy neki is van gyereke?

2011. jan. 20. 21:25
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Fifi virágoskertje, Eperke és barátai, Gyerekdalok és mondókák. Nálunk ezek a slágerek.2 éves lesz a kislányom
2011. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!