Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Konkrétan hogyan működik az...

Konkrétan hogyan működik az óvodai beiratkozás, ha nem iratkoztunk fel még semmiféle várólistára (nem is tudom, hogy van-e)?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hoyg azokon a napokon amikor az van kiírva hogy beíratkozás, akkor mennek azok,akik már a várólistán vannak meg azok is akik nem iratkoztak fel listára korábban,de azévtől szeretnék járatni a gyerkőcöt?

Mire kell készülni konkrétan?

Kígyózó sorokra, órákig tartó sorban állásra?

Milyen papírokat kell hozzá vinni?


2011. aug. 4. 08:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen,be fogok menni,csak jelenleg nyári szünet van, és nincsen ott senki.

Gondoltam,addig körbeérdeklődök,máshol ez hogyan működik.


Köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 11. 14:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! először is jó lenne tudni ,hogy te visszamész e dolgozni..meg,hogy bp-n laktok e,vagy valamilyen nagyvárosban esetleg olyan helyen ahol kevés az ovi.

ha 2í12 szeptemberétől szeretnéd vinni a gyereket akkor ő 3.5 éves lesz kb..ha otthon vagy gyesen gyeden akkor azt mondják hogy várjatok egy évet ,ha pedig nem akkor szeptembertől felveszik...én minnt óvónő azt tanácsolom neked,hogy szeptemberbven menj be és vetesd előjegyzésbe a gyereket abból baj nemlehet...és amikor betölti a 3 évet akkor pedig irasd be--a legjobb esélyeid igy vannak:-)))))))

2011. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!