Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hiszi itt minden válaszo...

Miért hiszi itt minden válaszoló, hogy a kérdést egy anyuka, nem pedig apuka tette fel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert általában, mi csajok nyomjuk a gépet mig alszik a gyerek és apa melózik :)
2011. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az apuka dolgozik, vagy autós oldalakat nézeget:-))
2011. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nem szereti ezt az oldalt, így ebből kiindulva úgy gondolom, ide inkább csak anyukák írnak:)
2011. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert a kérdéseket 99% ban anyukák teszik fel.
2011. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem fura, ha égy pasi ilyen oldalakat nézeget.
2011. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert az én férjemnek csak annyi a dolga a gyerekkel, hogy este mikor hazajön puszit adjon neki és ha nem tudja, hogy gond van, ill. ha nem tudja, hogy milyen gond lehet a gyerek nevelés során, akkor minek tévedne erre az oldalra?!

Miért van apa, férj, aki törődik "ilyen" dolgokkal???

2011. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert általában anyukák kérdeznek.
2011. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Miért van apa, férj, aki törődik "ilyen" dolgokkal???"


Milyen dolgokkal?

2011. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyereknevelési és ezzel kapcsolatban felmerülő napi problémákat értem "ilyen" dolgoknak. Sajnos rossz tapasztalataim vannak, hiszen a férj pénzt keres, nekem egy szavam se lehet és míg nem csinálta, és nem volt itthon a gyerekkel, addig azt hiszi csak játék és pihenés az élet a gyerekkel.
2011. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Akkor én szerencsés vagyok azt hiszem.

Az én férjem foglalkozik ezekkel, bár azt nem mondanám, hogy lóg a neten emiatt. Pelenkázik, fürdet, etet, kaját csinál nekik, játszik velük, viszi őket magával vásárláskor. Lázat mér, gyógyszert bead, ringat éjszaka órákig. Érdekli, hogy napközben hogyan aludtak, mennyit ettek, hogyan viselkedtek a játszótéren, szoptatás is érdekelte. Munkahelyéről minden nap telefonál egyszer, hogy hogyan vagyunk és hogy hogy bírom, siessen-e haza, mert tudja, hogy nem könnyű.

Heti szinten elmondja, hogy mennyire nehéz lehet itthon a háztartást vezetni és a gyerekekkel foglalkozni (pedig rengeteget dolgozik, néha még éjszaka is itthon). Reggel a nagyobbal ágyba hozzák a kávét :) és megkérdezi mit fogunk csinálni aznap stb.

Mondjuk nekem ez a természetes, az édesapám is ilyen volt.

2011. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!