Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Praktikákat kérnék: a homokozá...

Praktikákat kérnék: a homokozás után minden homokos lesz, vagy menthető a helyzet?

Figyelt kérdés

Kislányommal most kezdünk el kijárni a homokozóba - még kicsit rémisztőnek tűnik, hogy vajon csupa homok lesz-e a lakás utána? :-)


Ti hogy csináljátok?

Minden egyéb homokozáshoz tartozó tippet is szívesen veszek..:)


2011. aug. 4. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden esély megvan rá. Ezért nálunk az a szabály, hogy homokozás után az előszobában minden gyerkőc levetkőzik, aztán irány a fürdőszoba, és végül tiszta ruhába bújnak. :)
2011. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló, mint az elsőnél. "Beparkolás" a kismocival szigorúan az előszoba, vetkőzés is ott, cipőlehúzás is ott( teli van homokkal), aztán én csak "leveregetem" a ruháját és megyünk kezetmosni. Utána összesöpröm a homokot. A játékok-engem- nem érdekelnek, ugyanabban a szatyorban vannak, másnap ugyanúgy homokosak lesznek...
2011. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja igen, és ha pl. vizes volt a homok, vagy koszosabb a kelleténél, akkor ruhacsere nálunk is. De csak akkor :)
2011. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ajtóban mindent le a törpékről, és beviszem őket pancsolni. Utána tiszta ruha(felhajtott ruhából még folyt a homok, azóta inkább nem kockáztatok...
2011. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a bejárati ajtó közelében van a kuka. Gyereket fölé tart, leporol, cipőket lehúz (miközben tartom) és belerázom a kukába. utána homokos zokni kiráz, lehúz, utána engedem csak a konyhakőre őket :D
2011. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is várok tippeket! Pár napja járunk le mi is, bár a fiam még csak 9 hónapos, egyelőre nem mászik bele olyan mélységekig :-) kedves Kérdező, kislányod mennyi idős? :-)
2011. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

13 hónapos, most kezdett el járni. Eddig mindent szinte rögtön a szájába vett, ezért vártam inkább eddig. De élvezi nagyon. :)

2011. aug. 5. 07:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Homokozós cuccokat, motort be se hozzuk a lakásba, azt az előtérben hagyom, így az nem gond. A lányokat meg a kádba teszem, és ott van vetkőzés, zuhanyzás, és kapnak tiszta ruhát. Rutin már, 5 perc alatt meg van :D
2011. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!