Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékokat tudok játszan...

Milyen játékokat tudok játszani 3,4 és 5 éves gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Valami könnyen megérthető, nem túl bonyolult, de mégis szórakoztató és a gyerekeket jól lekötő játékra gondoltam. Ne ilyen társasjátékokat mondjatok, hanem amit csak úgy otthon tudok játszani velük!
2011. aug. 6. 14:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, hogy kb 7-8-an játszanánk, ezek közül 3 kicsi, a többiek 10 év felettiek.
2011. aug. 6. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:

1.) activity "baba szinten", pl állatokat kell elmutogatniuk és a többieknek ki kell találniuk, hogy milyen állat az, de ezt sok mindennel el lehet játszani (pl. játékok)!

2.)a nagyobbak már imádnák a gombfocit: vakarj elő a fiókból néhány gombot, üríts le egy asztalt és kész a pálya is.

3.) nagyokkal: szólánc - mondasz egy szót, a soron következőnek a te szavad első betűjével kell újabb szót alkotni kisfiammal már 6 évesen játszottunk ilyet, főleg, ha messze utaztunk, útközben.

4.) gyurmázzatok, azt a kicsik és a nagyok is élvezik. H só-liszt gyurmát gyúrsz, utána kiszáríthatjátok a remekműveket.

2011. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

origami -- oviban már alap dolgokat is hajtogatnak kiscsoportban

textil új báb -- ragasztani és varrni is lehet

ha van udvar akkor bármilyen mozgásos játék

2011. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Csak egyszerű, vicces, kiskoromban nagyon szerettem. XD

arra vigyázz bene csipjék az orrukat. basz meg ujjukat.

2012. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!