Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet wc-szükitőt kapni...

Hol lehet wc-szükitőt kapni viszonylag korrekt áron?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig amiket láttam olyan 2-3 ezer ft-ok voltak. Ennél olcsóbban lehet venni? Ezek jok minden wc-re? Előre is köszi a segitséget!
2011. szept. 26. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát biztos van olcsóbb is, de azért érdemes odafigyelni, és nem ezen spórolni. Az egyik mama nálunk vett egy gagyit, hát azon kívül, hogy billegett, ami már eleve rossz, még az aljának a kidolgozása is olyan volt, hogy tönkretette a rendes ülőkét. Szóval én nem ezen spórolnék. Nekünk egy stabil, oldal kapaszkodós van, ez nem csúszkál, tökéletes.
2011. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Auchanban láttam párszáz Ft-ért, hogy milyen WC-re lehet rátenni, sajnos passz...
2011. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én a rossmannban vettem akciósan nagyon jó minőségű puha ülőkét 1000 ft-ért

figyelni kell az akciókat (dm, rossmann, lidl, ilyenek)

2011. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a LIDL-ben vettem olyat, ami minden WCre jó, és az alsó gumi peremnek köszönhetően nem billeg (pedig próbálta a lányom)!Nem akciósan 999 ft.
2011. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem ezen szeretnék spórolni,de valahogy amiket találtam nekem elég gagyinak tüntek ahhoz, hogy 2-3 ezret adjak értük. Egyébként pedig még az sem biztos hogy fogja használni,mert most rendesen ül a wc-n minden szükitő illetve segitség nélkül,csak én szeretnék ilyet,hogy kényelmesebb legyen neki.. hogy ne azzal kelljen neki "foglalkozni" hogy kapaszkodjon.

Köszönöm a tippeket, meg fogom nézni :)

2011. szept. 26. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100 forintos boltban vettem, tökéletes:-) 600 ft volt.
2011. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Praktikerben vettük 600-1000 ft közötti áron, már nem emlékszem.

És ott még wc-k is voltak kiállítva, úgyhogy rá is próbáltam passzol-e. :D

2011. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
600Ft-ért vettünk az Auchan-ben és tökéletes! Lányom 20 hónapos és pont ma kakilt bele először a wc-be, imádja. Le se lehet szedni róla!:)
2011. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Száz forintos boltokban is van párszáz forintért.


Én a vaterán vettem 1250-ért PUHÁT, természetesen csomagolt, újat :)

2011. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a tescoba vettem pár száz ft-ért.
2011. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!