Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves gyermeketek...

2 és fél éves gyermeketek mennyire eszik ügyesen főtt ételt? Levest..

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

az én lányom eléggé akaratos,ugyhogy már 15hónaposan sem hagyta hogy segítsek neki,persze ekkor még sok félre ment neki. de 2,5 évesen már szépen evett.

De ha még ügyetlenkedik is a gyereked,ne aggódj,-az oviba majd sokat fog fejlődni.

2011. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végül is tud egyedül enni, de inkább én etetem, különben ott őszülök meg mellette, mert nagyon lassú.

Levest nem szoktunk enni. Örülök, ha egy fogást megeszik, nem valami jó evő.

2011. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha akarja, akkor nagyon szépen, ha kevésbé, akkor kicsit leeszi magát, ha egyáltalán nem akarja akkor mint a malac úgy néz ki. De ekkor általában azt kéri, hogy etessem.
2011. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. leves nálunk ritkán van, heti 2-3x csak. Nagyon eltelíti a leves, és nem eszik rendesen másodikat. Na meg nem is vagyunk levesesek. Amíg nem született meg a kisfiunk illetve nem ette még azt amit mi, akkor volt hogy csak hétvégén anyáéknál ettünk levest.
2011. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kislányom (2 és fél éves) nagyon próbálkozik, többnyire önállóan eszik, csak még kissé ügyetlenül, néha kicsorog a leves a nyakába. 3 évesen oviba fog menni, remélem nem nézik ki emiatt, bár addig még biztos sokat fejlődik...
2011. aug. 9. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom 1,5 éves korá´tol gyönyörüen eszik egyedül.Most a fiam is .17 hónapos,de mindent egyedül eszik.1 hónapja nem is engedi,hogy etessem.Mind két gyermek elég akaratos...A lámnyom 2 éves korától egyedül öltözik....
2011. aug. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyesen eszik mindent szerencsére. Bár most kezdi felvenni azt a rossz szokást, hogy állva, sétálva eszik...
2011. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!